Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: TimingisAll
Imię: Klaudiusz
Wiek: 18 za 13dni 
Doświadczenie: 9/10
Dlaczego chcesz być adminem?:Ponieważ było kilka sytuacji w których wchodzi sobie gościu obvious odpalony i nie ma kto go zbanować oraz niektóre osoby są bardzo toksyczne. Jestem bardzo zaangażowany w to co robię oraz jestem bezkonfliktowy. Myślę że nie mam żadnego wroga na serwerze. Cóż mogę więcej napisać po prostu lubię pomagać ludziom oraz wchodzę na serwer np dzisiaj i słysze "pseudo gangsterów" którzy wyzywają przez neta, jestem już starym wyjadaczem multi-heada

Link do profilu STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561198974065476/
Link do profilu GameTracker:https://www.gametracker.com/player/TimingIsAll/145.239.236.193:27230/ + kilka inncyh nicków
SteamID:STEAM_1:0:506899874 

Wrócilem na mh jakis 1,5 tygodnia temu i chcialbym wrócic do giga kox spolecznosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak we wcześniejszym podaniu nie zdążyłem się wypowiedzieć tak tu napisze co sadze. 

-Jak dla mnie za wcześnie żeby wam dawać jakiekolwiek rangi, uciekłeś na druga sieć mając tu rangi tam twoje podania zostały odrzucone to wracasz z podkulony ogonem XD 

-nic do ciebie nie mam ale jak ci zależy to poczekaj z miesiąc bo nic cie nie zbawi a udowodnisz, ze chcesz pomoc. 

Aktualnie jestem na NIE przez powyższa sytuacje ale życzę powodzenia jak op uznają inaczej ❤️
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wstrzymałem podanie z myślą, że będziesz aktywny i pokażesz, że Ci zależy na adminie, ale widzę inaczej. Chce żebyś pokazał swoją aktywność, a przede wszystkim chęci. 

Zapraszam do złożenia ponownego podania za 14 dni, oczywiście jeżeli będziesz chętny i aktywny.

Edytowane przez Szef Ed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...