Skocz do zawartości
19mati47

Podanie 19Mati47

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:19Mati47

Wiek:16

Doświadczenie (w byciu adminem):bylem adminem na innych serverach 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):5-6/10

Staż w CS-sie:ponad 3 lata

Steam / NonSteam: NS bo mi cos sie zwalilo cs steam

Dlaczego Ty:dlaczego ja? czasami nie ma adma na servie a sa czity nie moge tego zgłosic na forum bo mi czasami nie dziala ale to ograrne jutro  a Pozatym chce pomóc administracij 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:od poniedzialku do srody po 3-4 godz a od czwartku do niuedzieli od 4 do 6 godz z przerwami

Kontakt:TeamSpeak 3

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/19Mati47/80.72.40.110:27027/

 

a i jeszcze jedna sprawa co do 20 godz na servie to tyle nie mam ale do piątku bede mial ponad 20 godz :)

 

Prosze oto aby Wypowiadały sie te osoby które grają na cod 45k lvl 

 

i nie piszcie ze ortografia ponieważ jestem Dyslektykiem 

______________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie spełniasz wymagań..

 

 

 

Nie

 

 

 

- masz 10h przegranych na serwerze..

 

- to, że będziesz miał nie znaczy, że już dostaniesz szanse..

 

- NonSteam

 

- Twoje uzasadnienie nie jest ani zadowalające ani przekonujące..

 

- nigdy nie widziałem Cię podczas gry, a co za tym idzie nie masz stosownej aktywności..

 

- konto pod podanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tutaj sobie pozwole ze napisze pod swojm podaiem 

 

nie mam stosownej aktywnosci pomysl troche 10 h na servie czyli dopiero zaczynam gre na servie 

 

 może i spędzasz czas podczas gry w CS'a przez tyle co napisałeś, ale na pewno nie na naszym serwerze 

 

to twoja wypowiedz. 

 

nie umiesz czytac ??? Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a

:od poniedzialku do srody po 3-4 godz a od czwartku do niuedzieli od 4 do 6 godz z przerwami

 

i nausz sie czytac bo tam nie pisze na servie tylko jaki czas poswiecisz dzienie  na cs'a !!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

ty jestes chyba wojtas jak tak to se przypomnij jak jeszcze gralem sniperem i ty grales kilka dni temu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


19Mati47 dobze muwi to ie jest staz na serwerze tylko w cs'a 

 

dla mnie na male tak

 

+wiek

 

-godziny tylko mi troche nie pasują ale wierze ze nabijesz je widzialem cie wczoraj na serwerze i to okolo 4godzin to jak tak bendzoesz nabijal to jestem na tak :D

 

+ns jakos inni admini mają ns i co dostali admina a on chywa wyraznie napisal ze cos mu sie popsulo ze steam

 

+staz

 

i to wszystko z mojej strony zycze powodzenia :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja nawet nie wiem po co wy te podania piszecie ogolnie masz 13h gdzie w tym miesiacu przegrales moze 30min to sa chyba jakies zarty wogole cie nie znam podejrzewam ze wiekszosc administracji cie nie zna dlatego jestem na nie mam prosbe nie piszcie podan po przegraniu moze 10h i myslicie ze adm wam sie nalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...