Skocz do zawartości
Vista

Niezrozumiały ban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Krótko i na temat dostałem bana (5min) za bindowanie sobie broni he itp z dopiskiem że nie mam co wracać na serwer jeśli go nie usunę co jest dla mnie wręcz śmieszne, gram na tym serwie (z przerwami co prawda) ale już co najmniej dwa lata, przegrałem już setki wręczy tysiące godzin grając w csa na tych bindach ale to pierwszy raz kiedy dostaje za to bana co jest jak dla mnie wręcz absurdalne. Chciałbym aby ktoś pokazał mi punkt w regulaminie serwera gdzie pisze że nie można sobie bindować broni ... kij z tym że pisze te m4/ak47 czy HE .... spamuje tym bindem jedynie gdy kupuje broń dla teamu co zdarza się tak często jak wcale ... a to że pojawi się on raz na runde może dwa jak jak mi się klawisz zatnie to jeszcze nie można nazwać spamem ...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spamujesz tymi bezsensownymi bindami co rundę i staję się to irytujące. Pisałam do Ciebie dokładnie dwa razy z upomnieniami, że masz usunąć bindy - niestety brak jakiegokolwiek zainteresowania z Twojej strony moją prośbą. Usuń bindy i przestań zaśmiecać nimi say. Nie mam sobie nic do zarzucenia, dostałeś upomnienie, zero reakcji, a teraz z pretensjami histeria o 5 minutowego bana.

 

 

 

 

 

932ac22447485.jpg

 

 

 

 

 

5035ee3f24f5c.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz mikro to się odezwij, jak już gram to nie patrze co tam piszecie to większość to pierdoły co mnie nie obchodzą a jak padam to nie trzymam kciuków czekając aż runda się skończy tylko pisze na steam. Z tego co pamiętam to masz mikro więc nie tak ciężko wcisnąć klawisz i się odezwać, i wracam do mojego pytania gdzie to jest w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co mam mieć za dowody poza wpisem w amx którego teraz nie mogę znaleść ... po za tym bana dostałem bo admina to widocznie irytuje w przeciwnym wypadku już dawno dawno temu bym go dostał .... bindów i tak nie usunę bo są mi potrzebne do gry, więc albo przerodzi się to w kolejny bezsensowny ban tak jak w przypadku "Aima" którego ponoć miałem albo damy sobie na wstrzymanie i będzie spokój ... tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Z bana na 5 min nie  musimy sie tłumaczyć + nie masz dowodów :)@Vista dowody? Większość ma mikro ale sie nie odezwie. Prosze Cie.

 

 

 

ADMIN MA ZAWSZE RACJE

 

 

:facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

 

 

 

W zdaniu "admin zawsze ma racje" słowo zawsze jest całkowicie zbędne. Fakt, admin może wiedzieć więcej z regulaminu niż jakiś gracz ale nie zawsze ma racje. Mam racje pisząc, że od dawna zachowujesz się jak Primabalerina, gwiazda, księżniczka i królowa, tutaj jest racja. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...