Skocz do zawartości
EvO

Zgłoś się do wywiadu!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postanowiłem na prośbę redaktora odświeżyć temat w którym zgłaszacie się do przeprowadzenia wywiadu z Naszymi Redaktorami.

 

Dlaczego? Chcę, aby wszystko wyglądało przejrzyście i było poukładane na swoim miejscu.

 

 

Napisz post poniżej stosując ten wzór, wtedy możesz spodziewać się propozycji wywiadu od któregoś Redaktora.

 

 

Nick:

 

Dlaczego Ty?:

 

Kontakt (steam, gg):

 

 

Drugą opcją jest bezpośredni kontakt z na gg. Jego numer "56286565".

 

@@z.r.a.z. gg 3259408 steam Z.R.A.Z.

 

@ - tylko forum

 

@@Mart_Verum steam Mart_Verum/forum

 

 

 

Zapraszamy!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: OlCia

 

Dlaczego Ty?: ponieważ mimo, iż jestem już jakiś czas na sieci chętnie dam się poznać jeszcze bardziej i chętnie odpowiem na pytanka ;)

 

Kontakt (steam, gg): steam OlCia | Multi-Head.pl , lub pw ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: RadioJura

Dlaczego Ty?: Cóż jestem tu około miesiąca, lecz wszyscy bardzo mało o mnie wiedzą, a wydaje mi się że chcieliby co nie co mnie poznać :D

Kontakt (steam, gg): GG jak coś na pw :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siema

chcesz zarobic na skiny grajac 1vs1?  Za 1win (5min) dostajesz 10pkt   (2000pkt=14ojro,euro) Jezeli zarejestrujesz i zagrasz z mojego linka to dostane 50pkt, jak cos dzieki, tutaj masz link http://zengaming.co/r?zen=214789

 

Po otworzeniu tego linku wyskoczy Ci zielona strona na której kliknij "Not sure yet, im open!"

Zarejestruj sie, zaloguj poprzez steam i wejdz w zakladke "CSGO:Arena" i daj "Play now" 

Miłego zdobywania skinów :)      Ja w 1dzień zarobiłem ponad 2000zeinsów co się = 5ojro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick:braq03

 

Dlaczego Ty?:Chcę ,żeby ,mnie gracze lepiej poznali, posłuchali moich przeżyć życiowych, i żebym był chociaż lepiej znany na forum...

 

Kontakt (steam, gg):steam : braq03

 

 

@@edit//posada redaktora.Zgłoszenie nieważne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: Pokeleos

Dlaczego Ty?: Chcę przeprowadzić wywiad z kimś kto zna się na wywiadach oraz chcę aby ludzie mnie zapoznali, mianowicie 

 

​co lubię ogólnie moje życie osobiste ;) 

 

Kontakt (steam, gg): GG : 55864585 Skype: Banalny.cs [rzadko mnie tam znajdziecie na skype] TS3 Forum PW

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick:Donwer'e

Dlaczego Ty?:Chcę, aby na owej sieci mnie lepiej poznano.Jestem tu niecałą godzinkę, ale myślę, że da się ze mną porozmawiać.Zgodzę się też na audio wywiad (to inna sprawa).

Kontakt (steam, gg):Posiadam różne kontakty.Najczęściej korzystam z Pw na forum, i oczywiście z Fb.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: Tushirek.

 

Dlaczego ja?: Myślę, że dużo osób chciałoby mnie poznać. Mimo to, że jestem tu około 9 miesięcy są tacy, co mnie nie znają, a chcieliby to zrobić ;)

 

Kontakt: TS3 / Steam: Tushirek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: bydlak

Dlaczego ja?: Jestem tu od ponad 2 lat, nie wszyscy mnie znają Ci co znają to uważają mnie za pijaka :) A tak naprawdę nie tylko lubię wypić, mam też inne zainteresowania. 

Kontakt: Steam/Pw 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: Sylwia^^

 

Dlaczego Ty?: Chce aby ludzie mnie poznali i nie uważali za jakąś tam, która nie wiadomo czemu dostała OP :)

 

Kontakt: Steam, pw, gg (steam: Sylwia^^ | Multi-Head.pl , GG: 45260439)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...