Skocz do zawartości
EvO

Zgłoś się do wywiadu!

Rekomendowane odpowiedzi

nick: Master

 

Dlaczego Ty? chciałbym aby użytkownicy forum dowiedzieli sie czegos o mnie a poza tym jak wysłuchałem dzisiejszy wywiad to pomysłem ze fajnie by bylo taki przeprowadzić z ZENKIEM :D

 

Kontakt: najlepiej ts. stam, forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: Le Magicien

 

Dlaczego ja: Jestem tu nowy więc nic nikt o mnie praktycznie nie wiem, chciałbym aby społeczność tej sieci poznała mnie oczywiście z jak najlepszej strony. Myślę że mogę poruszyć bardzo wiele ciekawych wątków.

 

Kontakt: pw, steam, GG wszystko podane na profilu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: MESJASZ

Dlaczego Ty?: ponieważ jestem nowym graczem, niektórzy ludzie mnie znają ale chce żeby każdy coś o mnie się dowiedział ;p

Kontakt (steam, gg): DESTRO1g | MIXNE , 26602527, pw

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: l U C C A

Dlaczego Ty?: bo kto jak nie ja  :hi: (uprzejmy, wesoły, licencjusz, inteligentny ponad miarę), bo śniegu już nie ma a wywiady to ja lubię jak ciepło się robi, najlepiej przy piwku, jak ziman to też lubię, a jeszcze na takie forum to nie udzielełem nigdy; lepszego to kandydata nie ma, nie było i nie będzie, na samą propozycję już opony w autach BOR pękają.

 

Kontakt (steam, gg): l U C C A | mix mee, brak GG

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: Tushirek

 

Dlaczego Ty: Myślę, że niektórzy chcieliby mnie trochę poznać, dzisiaj mija rok od mojej rejestracji na forum, myślę, że to fajne przeżycie uczestniczyć, a nawet być głównym bohaterem wywiadu ;)

 

Kontakt: Steam: Tushirek, PW na forum oraz jestem bardzo często na TS'ie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: Shork

Dlaczego Ty?: Siedzie na forum dość długo, a z chęcią po odpowiadałbym na pytania z racji tego, że nigdy nie miałem okazji wystąpić w takim wywiadzie, a kiedyś musi być ten 1 raz bla bla bla...

Kontakt: Steam, PW

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: ArmiaKrajowa

 

Dlaczego Ty?: Uważam ,że przyda się "promo" i z pewnością znajdzie się ktoś kto jest ciekaw mojej osoby :D Ponad to chciałbym by więcej osób mnie kojarzyło :D :D

 

Kontakt: Steam/PW 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Drodzy Państwo, postaram się to wziąć na klatę. Proszę zapraszać na steam (nie, nie kolekcjonuje pokemonów) w celu przeprowadzenia wywiadu.

 

Mam nadzieję, że pozostali redaktorzy też tu zajrzą i zgłoszą gotowość do działania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...