Skocz do zawartości

  Shork

  Użytkownik

  O Shork

  • Ranga
   Debiutant II

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Shork

   Dziękuje za wywiad Kasiula :like:
  2. Ja jestem za jakąś mapką AWP. Jak dla mnie kosy to głupi pomysł jak na taki turniej + do tego wygra osoba, która ma więcej szczęścia, a nie skilla.
  3. Również dziękuje za grę, spoko się grało, bez spiny, miła atmosfera no i oczywiście dobra rywalizacja. Pozdrawiam wszystkie drużyny i powodzenia następnym razem.
  4. Shork

   Nie wiem ile tam grasz w tego cs, ale mnie to nie obchodzi. Nikt tu nikogo nie poucza, tylko poprosiłem Cię abyś się doinformował o co chodzi dokładnie z Interpem. Ja wiem swoje Ty wiesz swoje i na tym pozostanie, elo.
  5. Shork

   No oczywiście, że lepiej się będzie grało osobie mając ustawiony interp 0.1, niż 0.01....... Radzę Ci się zapoznać co to jest dokładnie interp i jaki wpływ na grę mają te wartości "0.1, a 0.01" i który jest bardziej korzystny.
  6. Shork

   Nick: Shork Dlaczego Ty?: Siedzie na forum dość długo, a z chęcią po odpowiadałbym na pytania z racji tego, że nigdy nie miałem okazji wystąpić w takim wywiadzie, a kiedyś musi być ten 1 raz bla bla bla... Kontakt: Steam, PW
  7. Shork

   Nynek, chyba sobie jaja robisz... Ty na admina:D. To pewnie już sobie nie pogram, bo mi będziesz bany dawał . Oczywiście, że jestem na tak: Steam, wiek, "CZŁOWIEK KULTURA", aktywny na serwie. Myślę, że jest on zaufaną osoba i odpowiedzialną na to stanowisko skoro posiadał tu admina 3 razy. GL.
  8. Shork

   Jestem na nie, po co wprowadzać jakiś durny plugin, który będzie ustawiał Interp na 0.01 jak każdy na takim gra, bo na innym interpie jest gra do bani. A jak ktoś gra na interpie powyżej 0.1, 0.02, 0.2 to gra on na swoją niekorzyść i to jemu będzie ciężko coś zabić.
  9. Shork

   Na streamie mówił, że wystarczy mu być tylko w TOP 5, więc na to nie patrz, bo pomiędzy tą TOP 5 ekipa z Ja-Rocka będzie wybierała jednego zwycięzce. Takie info dla wszystkich.
  10. Shork

   Poszło, powodzenia mu życzę.
  11. Shork

   Jestem na tak, aktywność zajebiaszcza, co wejdę jest na serwerze, ogarnia, kultura jest, mikro jest, wiek. Jest to pierwsze podanie, które mi się podoba pod względem aktywności i pod względem samej osoby. GL.
  12. Shork

   Super obrobione, płynny obraz, aż miło oglądać.
  13. Fajnie by były gdyby jeszcze stworzyć Team w CS GO i grać na jakiś turniejach, których jest sporo i dążyć by kiedyś zagrać na IEM . Byli by reprezentanci w CS 1.6 CS GO.
  14. Fajnie by były gdyby jeszcze stworzyć Team w CS GO i grać na jakiś turniejach, których jest sporo i dążyć by kiedyś zagrać na IEM . Byli by reprezentanci w CS 1.6 CS GO.
  ×