Skocz do zawartości
MISIUBICEPS

 odrzucone Podanie na ADMA W DD2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:MISIUBICEPS
Wiek:22
Doświadczenie (w byciu adminem): 2LATA
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10
Staż w CS-sie:  OK. 6 lat
Steam / NonSteam: NonSteam
Dlaczego Ty: Ponieważ dobrze zarządzam serwerem, eliminuje cheaterów, jestem aktywny na czacie w grze, pomagam, znam amx. znam regulaminu co według mnie najważniejsze, gdyż na niejednych serwerach byli admini po 14 lat i banowali za nic, nie mieli kultury itp. Moge też dodać, że pracuje zdalnie, dlatego czas na serwerze jaki mógłbym poświecać jest bardzo duży, mam doświadczenie. jestem gotów zacząć od teraz. suminnie wykonuje swoją robote.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zaczynam od przerwy, więc określić trudno, ale moge około 8 godzin +/- 
Kontakt: Fb.com/misiek1j. tez mozna tutaj pisać na stronie. instagram, misiek1j. steam misiek1j. mail- [email protected]
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/misiek1j/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli weźmiemy pod uwagę nick, który podałeś  to to jest link do Twojego GT ---->  ;)  Na admina wymagane jest minimum 30 przegranych godzin a Ty masz niecałe 7. Z regulaminem podań na Admina się nie zapoznałeś więc ciężko stwierdzić jak jest z pozostałymi ;) Nie mieliśmy też okazji razem pograć więc nie wiem jak u Ciebie z kulturą i z tym "okiem na cheaterów" . Pograj jeszcze, daj się poznać i wtedy pomyślimy. Na dzień dzisiejszy odrzucam i zapraszam nie wcześniej niż za 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...