Skocz do zawartości
mała

mala .

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: mala .

 

Wiek: 22

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Jeśli nic się nie zmieniło, to nadal 8/10

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10

 

Staż w CS-sie: 7lat

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Może zacznę od tego, że na serwerze pojawia się wiele tzw. "napinaczy" - osób, które myślą, że wszystkie rozumy pozjadali. Chciałabym, aby owa grupa nie tworzyła toksycznej atmosfery na tym serwerze, bo gra jest wtedy naprawdę przyjemniejsza. Moim głównym atutem jest spokój i opanowanie, nie wdaję się w niepotrzebne gadki z osobami, które mają problemy z samym sobą. Siedzę tyle na serwerze na ile czas mi pozwala, więc z chęcią poświęciłabym swój wolny czas aby wspomóc innych graczy i w ten sposób przyczynić się do porządku na całym serwerze. Na serwer wprowadzę porządek i spokój - zwiększy się kultura, zmniejszy ilość oczywiście tych którzy nie przestrzegają zasad. Z "adminowaniem" miałam styczność już wcześniej na serwerze DD2/2. Na serwerze utrzymuje dobre kontakty z graczmi. Jestem konsekwentna, posiadam kulturę osobistą i skutecznie potrafię utrzymać porządek.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Często godziny poranne (od 2h do 3h)

 

Kontakt: Steam/Pw

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/mala%20./80.72.43.106:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odczepi się od wszystkich na sb i nie będzie przylatywała co rano. :D

 

Dziewczyna gra kiedy nie ma innych adminów, więc  załata te dziurę "porannych godzin"

 

 

 

Dodatkowo, wiek, steam i uroda plusują :D

 

Brać nie gadać :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Akurat Ciebie nie kojarzę ale my się mijamy, Ty z rana ja wieczór i noc

 

Hmmm... Jedynie mogę ocenić to co napisałaś w podaniu i brać pod uwagę wypowiedzi innych

 

Podanie napisane przyzwoicie, coś tam w nim przekonuje.

 

 

 

Zerkając Twoje godziny w gametracker to tak trzy po trzy ale widzę, że inni są za Tobą.

 

Dam Ci małe Tak, z fartem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wy chyba sobie jaja robicie co? Po co w takim razie są wymagania? Jest napisane, że kandydat musi mieć MINIMUM 100 godzin na serwerze a mała ich nie posiada, brakuje jej prawie 1/3 tych godzin a to dużo. Ja rozumiem, że ją wielbicie, uwielbiacie, kochacie a co niektórzy nawet by w dupsko weszli (nie w tym znaczeniu tego słowa), bo jest Kobietą. Ludzie trochę ogaru, bo ślinicie się jak pies na widok kości, żałosne.

 

Taki Franek czy Zenon z miejsca miałby odrzucone podanie.

 

 

 

PS. Mała, nie zrozum mnie źle, nic do Ciebie nie mam i kieruje te słowa do nich. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...