Skocz do zawartości
Gość Pan Deska :D

Nowe skiny i skrzynki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan Deska :D

Chciałbym zaproponować nowe skiny i skrzynki ;)

 

Wyrzucić M4 Nuclear a zastąpić M4 Guardian

 

Wyrzucić M4 Red Scared a zastąpić M4 Master Piece ( Arcydzieło )

 

Także chcę zaproponować dodanie nowej skrzynki jaką jest Shadow Case ze skrzynek dropiły by Skiny do USP i dk Glocka ponieważ jeden skin to trochę mało skoro w CS:GO jest wielę pięknych skinów takich jak : USP Torque usp Guardian, USP Kill Confirmed glock fade, glock grinder i wiele więcej mam nadzieję że propozycja zostanie zaakceptowana gdyż nie mam na myśli dodanie skinów tylko je zastąpienie :)

 

A takźe zastąpienie kos bo zwykłe kosy są nudne już można by było dodać coś takiego jak : Doppler sapphire, doppler ruby, doppler black pearl, marble fade fire and ice i różne jak Night, Slaughter, Crimso Web,

 

Jeżeli potrzeba lunków do brońi piszcie podam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już o tym pisałem ale administracja tym nie jest zainteresowana.

 

 

 

Ale jestem jak najbardziej na tak 

 

 

 

Można też wywalić AWP Hawking (podajże) na AWP HiperBeast linka podałem w mojej propozycji nowe skiny oraz to samo zrobić z m4 zamienić jakaś na m4 Hiper  Beast link również w mojej propozycji.

 

 

 

Myślę że można połączyć moją propozycję z tą .

 

http://multi-head.pl/index.php?/topic/73082-nowe-skiny/

 

 

 

Od razu chce wyjaśnić że te skiny z mojego linku chce zamienić za obecne a nie dodawać ich jako nowe żeby później znowu nie było. Mam nadzieje ze choć parę tych skinów będzie zamienione na nowe szczególnie zamienić gołe kosy na te ze skinami i jak dla  nie wywalić falchiona a dać karambita  szkarłatna sieć podajże

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Bierzecie pod uwagę, że zastąpienie bieżących skinów innymi równa się z utratą skinów u WSZYSTKICH graczy?

 

 

:D

 

Aktualnie połowa serwera ma zbugowane klucze/skrzynki , wiec i tak wiekszość dzieli się tym,Wystarczy napisać do kogoś że chcesz skina, a ten ci da.

 

Według mnie najlepiej by było resetart serwera , i nowe skiny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

:D

 

Aktualnie połowa serwera ma zbugowane klucze/skrzynki , wiec i tak wiekszość dzieli się tym,Wystarczy napisać do kogoś że chcesz skina, a ten ci da.

 

Według mnie najlepiej by było resetart serwera , i nowe skiny.

 

 

Również potwierdzam. Wczoraj na cs go mod#2 wbił jakiś NowyNowy i napisał jak zbugować. I nagle jeden do drugiego: Próbujemy? Dawaj nic nie zaszkodzi. Dlatego najlepiej zresetować rangi skiny skrzynki klucze. Topki nie. I dodać takiego samego trade jak jest na csgo only awp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Pan Deska :D

No wiecie dobrze by było ale mnie dla mni, ponieważ juź 4 razy traciłem skiny i ani razu nie odzyskałem a teraz mam naprawde dobre skiny i nie chciałbym ich tracić moim chyba że opiekun by zwrócił stracone skiny :) jak będzie trzeba podam jakie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm ja też mam wszystkie najładniejsze skiny ciężko je zbierałem. Więc  już sam nw. Ale reset rang wykluczony  już podajże 4 raz wbijam range i nie wyszedłem nawet jeszcze z  golda.

 

 

 

Raczej wole żeby zostały aktualne skiny a nowe dodać jak będzie planowany reset serwera. Chyba najlepsza opcja.

 

 

 

Jacob ale ten system jest bardziej podobny do cs go i moim zdaniem tamten był łatwiejszy ale nie ma takiej frajdy z awansu bo zabiłeś tylu gości i ja masz a ten system rang wskazuje na to czy mas jakieś pojęcie. Im szybciej wbijesz range wyższą to znaczy że grasz nieźle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A propo skinów! Wy tam gracie dla skinów ? Bo ja gram dla zabawy, dla frajdy. Dobrze by było gdyby przywrócili dawniejszy system rang który był. Dlaczego? Dlatego że dużo osób odszedło gdy te punkty się pojawiły. Wtedy sam się wnerwiłem bo już wbiłem golda. Teraz gdybym grał tak ciągle to bym miał chyba suprema. I jak były dawniejsze rangi lepiej się grało, była trudniejsza gra. W sprawie bugowania. Najlepiej by było jak by dodali trade taki jak jest na awp cs go

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiśćie w modie CS GO chodzi o zdobywanie skinów.

 

Tak samo jak w modzie Zombie chodzi o zabijanie Zombie.

 

Mi system rang nic nie zmienia,gdyż gdy gram to zwykle i tak punkty są na plusie.

 

Nie wydaje mi się aby ktoś odszedł przez system rang , ale bardziej ludzie poodchodzili przez te bugowanie skrzynek , kluczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...