Skocz do zawartości
ziomek00725

Jak wgrać skiny z CS:GO do CS 1.6?

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Witam otóż stworzyłem paczkę zamieniającą WSZYSTKIE skiny w naszym CS 1.6... Od skina noża po skin C4...

[/align]

 

[align=center]Otóż tutaj jest link do paczki: http://www94.zippyshare.com/v/BRtaBE56/file.html

[/align]

 

[align=center]A tutaj poradnik jak zainstalować paczkę...

[/align]

 

[align=center]Krok 1 Pobierz paczkę...

[/align]

 

[align=center]Krok 2 Musisz wywalić WSZYSTKIE podstawowe skiny do CS 1.6, może to być żmudne jeżeli grałeś na wielu serwerach pamiętaj że jeżeli masz NS to data pliku będzie w styczniu UWAGA pliki te będą nazywały się zazwyczaj v_nazwa.mdl Nazwa to nazwa skrótu broni...

[/align]

 

[align=center]Krok 3 Pamiętaj żeby wywalić również wszystkie pliki z tarczą i 2 bronią...

[/align]

 

[align=center]Krok 4 Po wywaleniu wszystkich plików do broni wgraj te z paczki... Pamiętaj zaczynają się na v_nazwa.mdl ...

[/align]

 

[align=center]Krok 5 Po wgraniu wszystkich plików do gry, odpal CS i zobacz swoje nowe bronie ^^

[/align]

 

[align=center]W paczce jest też kilkanaście innych skinów do noża, AWP oraz tym podobne...

[/align]

 

[align=center]Dla Steam instrukcja jest taka sama, ponieważ u nich jest tak samo folder models, a go już łatwo znaleźć...

[/align]

 

[align=center]Liczę na Plusa ponieważ trochę musiałem pousuwać i poszukać od nowa bo wszystkie pliki wywaliłem do kosza...

[/align]

 

[align=center]Liczę na zdjęcie warna...

[/align]

 

[align=center]Pozdrawiam ziomek00725

[/align]

 

[align=center]EDIT: Wstawiłem ten poradnik również na inne forum...

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...