Skocz do zawartości
Gość

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem dlaczego moje podanie na admina zostało po raz drugi odrzucone bez podania konkretnej przyczyny. Ta rzekomo kompetentna opiekunka serwera Czarna mamrocze coś o BL, demkach etc.. nie wiem o co chodzi...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak ja o BL Ci mówiłam zwłaszcza, że z Nimi nie współpracujemy. Tłumaczyłam Ci to już kilka razy i w poprzednim podaniu również. Ktoś kiedyś dał Ci BEZ UB za demka lecz dostałeś 2 szansę, nie wiem dlaczego.... Do tego te setki ssów, które dostajesz.... No chyba jednak jest coś nie tak, nie sądzisz? :) Wybacz ale nie wierze w tego Twojego skilla, który nagle znika kiedy któryś z Adminów schodzi na spec. Mam nadzieje, że taki powód dlaczego nie dam Ci admina wystarczy i liczę na to, że ostatni raz musiałam ten temat drążyć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 Tak ja o BL Ci mówiłam zwłaszcza, że z Nimi nie współpracujemy. Tłumaczyłam Ci to już kilka razy i w poprzednim podaniu również

 

 

Co ty opowiadasz? Nie interesuje mnie czy współpracujecie czy też nie. Było sprawdzane demko przez tego nieudolnego amatora z UBT, które w wyniku jego ekspertyzy zostało uznane za "spalone" . Natomiast po moich ciężkich wypracowaniach na forum i tłumaczeniach dostałem UB, więc uważam że zostałem słusznie ułaskawiony bez kolejnych oględzin demka z powodu braku na tyle kompetentnych osób w UBT, a nie jak ty to mówisz "A no był odpalony ale czerwoni dali mu szansę". Nie mam nic do ukrycia i nigdy nie miałem, jeśli chcecie proszę odkopać tamten temat i przeanalizować to demko jeszcze raz jeśli macie od tego stosownych ludzi by nikt nie miał żadnych wątpliwości. Natomiast jeśli chodzi o screeny to normalne, wstawiam za każdym razem i sądzę, że wszystko jest w porządku ;), lecz moglibyście już sobie darować, a kwestia ilości ss'ów myślę, że jest wynikiem nadmiernej ilości adminów Twojego przekroju i insynuacje, że nagle "moj skill" znika, kiedy któryś z Adminów wchodzi na spect są absurdalne, nawet nie znam Adminów poza Tb i Silvierka oraz Kainem, bez obrazy ;). Reasumując według Cb cheater może grać na serwerze a nie może być Adminem? 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reasumując według Cb cheater może grać na serwerze a nie może być Adminem?

 

 

To nie jest pytanie do Czarnej tylko do Czerwonego, który na takie coś przyzwala.

 

Krótko i na temat: Bądźmy poważni, Admin ze spalonym demkiem to tylko i wyłącznie plama na sieci. Sam fakt, że Czerwo dał UB jest plamą.

 

Ciesz się, że w ogóle możesz tutaj grać (nie wiem za co i z jakiej paki było UB no ale są równi i równiejsi najwidoczniej). Admin lub kandydat na Admina powinien być bez skazy, a za Tobą ciągnie się ten smród spalenizny demka. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 Admin lub kandydat na Admina powinien być bez skazy, a za Tobą ciągnie się ten smród spalenizny demka. 

 

 

Te demko przybrało tytuł "spalonego" z powodu braku kompetencji Richarda, a więc nie oznacza to, że rzeczywiście było spalone. Nie wiem jak mam już to argumentować. Po prostu zróbcie rekrutacje na rzetelnych i kompetentnych znawców z UBT, jeśli macie się nie sugerować BL, AC. Bez skazy to ja jestem... chyba nie są brane pod uwagę czyste screeny?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...