Skocz do zawartości
astroe

Astroe Cod Bf4 Dd2 rezygnacja

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym rezygnuję z adminowania na serwerze COD+BF4+DD2, powodem jest brak czasu, dodatkowo przerasta mnie to co się dzieje na serwerze, nie mam jakoś ostatnio motywacji do grania, do adminowania, do banowania+dochodzi sprawa z modernizacją, mam nadzieję że chłopakom się uda i wyjdzie to na dobre dla serwera, jednak nie mam serca patrzeć jak praca moja, EvO i mentora zostaje słownie mieszana z błotem,  oraz przymusowo wymieniana z powodu iż perki są "do dupy", a klasy są "grywalne w niewielkiej części" i dodatkowo "słabo zbalansowane".

 

 

 

Na moje oko jest ok, niektóre klasy wymagały dodania czegoś jeszcze, jednak gdy je sprawdzaliśmy i dodawaliśmy im lvle, na 301 wszystkie były podobnie usposobione i miały podobną moc(prócz premek). Serwer wyglądał tak jak ja to widziałem, graczom myślę że się podobało, co można zobaczyć po wynikach w gametrackerze. Mam nadzieję że aquax się na mnie nie zawiódł.

 

 

 

Kasuję total comandera i zrzekam się praw w 1shot1killu, bo to było coś co mnie przy serwerze trzymało, bez tego nie będę czuł jakiegoś zobowiązania do siedzenia przy nim.

 

 

 

Pozwoliłem sobie przekopiować sma klas które były wgrane jak byłem jeszcze opiekunem, nie mam zamiaru ich rozpowszechniać ani nic takiego, bo bardziej prawa ma do nich EvO który je udoskonalał, niż ja sam, po prostu chcę je zachować przed ewentualnym zapomnieniem.

 

 

 

Dziękuję serdecznie apo i powerowi że chcieli mnie ponownie na stanowisko admina, mimo iż moja aktywność była co najmniej żenująca.

 

 

 

Ave.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...