Skocz do zawartości

Ban arcziego - nie rozumiem werdyktu?


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: .:ArCz58:.

 

Godzina, data zdarzenia: 15:48, 29.03.2016 r.

 

Mapa: de_dust2

 

STEAM_ID / IP: STEAM_2:0:1633601081

 

Uzasadnienie: Wrzuciłem ss'y, były czyste, a nie dostałem ub. Nie rozumiem też, jak trzeba być nienormalnym, aby za "fuksiarską" akcję dawać bana na zawsze...

 

I tak będę się starał o UB :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli ss Half life05  jest czysty to w takim razie ja już nic nie wiem o csie . 

 

 

Niestety, ale jak ja raz sprawdzałem ss'y to oskarżony miał też takiego screen'a, a że akurat korzystam z takiej "tandetnej" wersji cs'a, gdzie ss'y mi znikają magicznym cudem, często też się zdarza przy dużym obciążeniu kompa mojego, akurat laga nie miałem, więc tutaj nie protestuję. Bez obrazy, ale chyba się jednak nie znasz na tym cs :/.

 

 

 

 

Słaby soft, zgaduję że za free ściągnięty z chomika, wersja z 2009 roku :)

 

Starać każdy się może ale nie każdy zasługuje na sukces w swoich staraniach ^^ Zapomniałeś włączyć ściany na pierwszym ssie.

 

 

Software'a nie korzystam, był zakazany na tamtej sieci i mi się zapomniało dać, Tylko OpenGL :) http://scr.hu/8bmm/9jdvhtak jakoś mi się zrobił sm xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale tu trzeba być naprawdę albo mało ogarnięty albo  mózg wyłączony jak te ściany na 1 ss  że jeszcze On nie rozumie za co ban:)

 

 

 

 

 

​Ps. Arczi ale przecież Kur.. tam scian nie ma to co tu ma lag do rzeczy ?

 

 

 

 

Wypraszam sobie takie obrażalskie teksty, proszę się nie wyśmiewać, bo co? 13 latek jestem?

 

Jak chcecie, możecie już to zamknąć, fajnie sie grało i fajnie się dostawało ss'y :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...