Skocz do zawartości
luki2044

Bezpodstawne Banowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Cały Boży Dzień 17.10.2015

Admin: UszatyIFrag eXecutours

Dowody w Postaci Swiadkow

Swiadkowie:Caly Serwer NP. Vos JULA Pan Deska

Banowanie Mojej Osoby jak i wielu innych Gracz Na Serwerze. Informacja Dlaczego Dany gracz Zostal "Obdarowany" Jak To Ten Admin Pisze Banem Pernamentym : Lamienie Czitowanie ( bez podstawne ) Noob , Gdy napisałem ze mieszkam w Niemczech zostałem wyrzucony z serwera z powodu "Won Z Szwabami". Jest to nie dopuszczalne zachowanie i to jeszcze Admina . Chcial bym także poinformować ze to nie jest spotykane tylko w zachowaniu tego admina , lecz ten jest wyjątkowo nachalny . To Było By na Tyle Chcial Bym Przeprosic Za Moja Ortografie ecz jak możecie przeczytać u góry mieszkam w Niemczech .

Pozdrawiam luki2044

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.Ja ci nigdy kicka nie dałem :P

2.Prosze sprawdzić bansa :P

http://aquax2.unixstorm.org/banuj/search.php---> luki2044

Nie widze żadnego UB a same 15 banów ^^.

Ten Ban Lamienie był dlatego iż grałem zobaczylem że wbił i szybko wybrałem bana.

W tym przypadku raczej nie jest potrzebne wytłumaczenie.

Aktywne bany (14)

Wygasłe bany (0)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem Bardzo Ciekawy Dlaczego Gram Ciagle Na Tym Samym Steamie I IP ( STEAM ID 2903 z tego co pamiętam gdy prubowalem zdobyc free vipa i wisywalem koemnde setinfo )? Skoro Sa Zbanowane ? Chcial Bym Dodac Ze Zostaly Mi ukradzione Skiny Z Konta Przez ostatnie 3 dni gdy nie miałem dostępu do internetu . Możliwe Ze Ktos Mogl Sie Także Wlamac Na Moje Konto. Tak Tak.. Nie miałeś internetu .... Mogę Pokazac List Na Którym jest Informacja od Firmy Internetowej z trescia ze w dniach 13-16.10 będę posiadal ograniczony kontakt z internetem . Chce Tez Dodac Ze Nie Posiadam Zadnych Cheatow one psuja tylko rozgrywke .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie :P

Ciekawe.

Człowieku widze odpała wbijam w bansa sprawdzam czy był banowany i gdy widze bany od razu leci ban za aktywny , a przy banie za ss'y sam byłem świadkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taaaa przecież już po samych SIDach widać z kim mamy do czynienia... Kolega sobie sofcik ściągnął i zadowolony (do czasu). Piec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...