Skocz do zawartości
Itashiro

Propozycja.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie to umieścić więc jakby był jakiś problem proszę o przeniesienie tematu ;p

 

 

 

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale powinniśmy trochę zmierzać w stronę csgo, wiem że jak na razie tylko csgo dd2/mirage jest zaludnione lecz może warto spróbować jakiegoś moda ? Mam na myśli konkretnie deathrun, multigame czy też cod. Zaproponowałbym zombie lecz nie widziałem nigdzie takiego serwera i myślę że ciężko coś takiego byłoby zrobić ;p

 

Jest niemało osób które by pograły w takie "fun" serwerki i myślę że przyciągnęłoby to graczy ;p

 

 

 

P.S Taka luźna propozycja, nie bijcie :S

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najpierw to powinno się jeszcze te rozkręcić serwery cs go które mają nie za dużo graczy, np. AWP i FFA czasami może full ale żadko.. A potem nad nowym serwerem pomyśleć, ale jestem jak najbardziej za tym, żeby jakiś zombie mod'a zrobić albo jakiegoś dr'a fajnego...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat cs:go był poruszany co prawda w wąskim gronie ale jednak był...

 

Aktualnie Valve odstawia jakieś dziwne, różne cyrki blokuje co popadnie aby "umilić" graczom na serwerach...

 

Cóż chcą aby GO było typowo "meczową" grą...

 

W danym momencie poszukujemy osoby zajmującej się sorucemod...

 

Niestety nie jest to takie proste jak niektórym się wydaje.

 

Temat zostaje zamknięty i oczywiście podesłany ku górze...

 

Jeśli będziemy chcieli wprowadzić jakieś nowości związane z serwerami CS:GO na pewno zostanie napisany o tym odpowiedni temat.

 

A Was jedynie możemy prosić o cierpliwość.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...