Skocz do zawartości
Rusk1950

Podanie Ruski 2 !

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ruski Rozpierdalaka

Wiek: 19

Doświadczenie (w byciu adminem): Bylem adminem juz duzo razy, np na serwerach sieci: Pochylnia, Hashajama, Ganjaskill.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): mocne 8

Staż w CS-sie: 7 lat, ale mialem male przerwy

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Hmm, po prostu spodobal mi sie wasz server, i chce dac tez cos od siebie. Na ogol jestem mily i mam duze poczucie humoru, co w byciu adminem jest pozytywna cecha :]. Jako admin, bede spedzal mniej czasu na gre, a wiecej na przygladanie sie graczom. Zauwazylem tez, ze wieczorem nie gra zbyt duzo adminow. Oczywiscie pisze do nich za kazdym razem(Najczesciej do Danke), jezeli jakis cziter pojawia sie na serverze. Osobiscie preferuje gre nocna co pozwalalo by na pozbywanie sie cziterow w nocy jak i w dzien. W osobie admina, bylbym bardzo konsekwetny wyrozumialy jak i pomocny dla kazdego gracza. I to bylo by tyle z mojej strony. Ocene pozostawiam wam. Dziekuje.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Jak juz wspominalem w poprzednim podaniu, zlamalem kolano wiec teraz dziennie spedzam na cs-a jakies 2-4h.

Kontakt:  53016392 Steam: Prof

 

Chcialem jeszcze dodac cos. Rozumiem ze moze wam chodzic o to, ze mam przegrane malo godzin. Mam przegranych tyle godzin ze moge probowac startowac na admina. NIe chodzi chyba o to zeby jak najwiecej osob wiedzialo ze mam admina, moim zdaniem im mniej tym lepiej. I tak bym nie swiecil tym ze mam admina. Admin jest od trzymania porzadku na serverze, a nie od pisania z ludzmi, i przejmowania sie ile osob go zna. Moje godziny jeszcze na pewno pojda w gore, i to wielokroc. Mam zamiar zostac na tym serverze jak najdluzej, i nawet jezezli teraz sie nie dostane, to przegram 10h na servie i znowu napisze :D Zalezy mi na tym zeby na serverze panowal spokoj, aczkolwiek bardzo chce tez miec admina wiec tak latwo sie nie poddam :).

 

 

Link do GameTracker'a http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27027/top_players/?query=Ruski+Rozpierdalaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak, ale wczesniej byla mowa o moich godzinach, ze nie mam ich wystarczajaco.. Teraz mam wystarczajaco godzin. 3 dni zaledwie mi potrzeba bylo do nabicia tych godzin i nadal zle ? Pogram jeszcze 2 tygodnie i bedzie zle bo mam ich za duzo ? Troche dziwne no ale coz. Czekam na ostateczny werdykt ;p

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...