Skocz do zawartości
SzatanPicolo

UBT

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SzatanPicolo

 

Wiek:17

 

Data rejestracji na forum: chyba 30 stycznia ale nie jestem pewien

 

Czas spędzony na forum: 4d21h ( przed resetem też było trochę ) Staram przeglądać się forum codziennie

 

Doświadczenie w ocenianiu: myślę że 5/10

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:średnio

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: byłem zbanowany na jb 2 razy ( lecz po chwili dostałem ub bo były to pomyłki lub błędy innych )

 

Dlaczego Ty?:Widzę że odeszło sporo osób z ubt , a pomoc zawsze się przyda. Drużyna UBT jest ogarnięta ale wiadomo nie każdy zawsze nadąża z swoją pracą. Moim zadaniem było by pomagać.

 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:Jak napisałem wyżej staram wchodzić się codziennie , a tak to w tygodniu po 2h , a w weekendy po 5-7h

 

Dwumiesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie)Jest

 

Coś od siebie: Jestem Kacper. Można mnie rozpoznać z tego że jestem adminem Jailbreak`a. Jestem osobą szczerą i zawsze próbuję dążyć do celu.  Jestem adminem już ok. 4 miesiące i myślę że wywiązuję się ze swoich obowiązków ( wiadomo są lepsze i słabsze dni ). Jestem osobą pomocną. Gdy ktoś pyta na SB zawsze próbuję mu odpowiedzieć. Myślę że podołam temu stanowiskowi. Chcę pomóc , oczywiście porażka ( odrzucone podanie )nie zmieni mojej osobistej ocenie o tej serwerowni.

 

Pozdrawiam!

J

 

Można wysłać już :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...