Skocz do zawartości
Livio

 zaakceptowane [Support Admin] Liviooo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Livio
Wiek: pelnoletni
Link do BanID: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:49057252 dla  @wandi przedewszystkim 
CS 1.6/CS:GO
*:  1.6
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: godzina dwie zalezy od dnia
Coś o sobie: Kto mnie zna ten wie jaki jestem
Doświadczenie: Tak jest
Dlaczego Ty: bo lubie banować cziterow i dzieci krzyczacych do mikrofonu oraz ludzi wyzywajacych sie nawzajem i wprowadzajacy chaos

*Można wybrać to i to*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wandi to co sie dzieje na ts, zostaje na ts :(

 

prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. I nie zwracanie uwagi na komentarze Wiktorka naczelnego warnatora MH!

Edytowane przez Livio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


32 minuty temu, Livio napisał:

Wandi to co sie dzieje na ts, zostaje na ts :(

 

czyli jak nasrasz w kuchni i stara siedzi w pokoju to się nie drze dlaczego nasrałeś w kuchni?

 

proszę o uwagę choć o nią nie zabiegam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem twojego przykladu, ani o co pijesz do mnie napisalem do ciebie na ts w formie żartu bo lubie sobie jaja z ciebie robić i wiesz o tym doskonale, ale tobie zaczyna cos w glowce sie  mieszać powoli, bardzo brzydko napisales do mnie. Wandi misiu kolorowy  co sie dzieje z toba jakie nasrasz w kuchni, jakie stara skad takie slownictwo uspokoj sie, bo mnie z rownowagi nie wyprowadzisz bo nie mam czasu na klotnie po raz kolejny z toba, oraz zbedne gadki jakie mialy tutaj miejsce wiele lat temu. | nie rozumiem dlaczego nie skumales mojego zartu gdzie napisalem cytat z piosenki Popka bodajze "Wyjazd do sopotu" ............

 

 

Edytowane przez Livio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


patrząc na nick livio na serwerach w cs 1.6 nie masz przegranych ostatnimi czasy dość dużo więc nie wiem czy jest sens trzymania ciebie na tej randze 

Na nie, zacznij grać trochę albo może grasz pod innym nickiem nie wiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...