Skocz do zawartości
pionteczekessa

[ZAMKNIĘTY Błędy i propozycje dotyczące forum

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest taki pomysl, zeby zrobic to forum to mobilne np. za pomoca TapaTalk?

 

Mysle, ze to bylby dobry pomysl, bo jednak ciezko tu wszystko ogarnac na telefonie :)

 

 

Z tego co pamiętam na TT nie mogłem postować xD Ale jeśli jest taka potrzeba :P

 

@@MichaSiu dodasz mi napisz pod avkiem "RNFP"? Bo czuje się goły.

 

 

 

@@MichaSiu prosiłem o nazwe rangi nie o zmiane tytułu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nachalność w dążeniu do pieniędzy przekroczyła granice dobrego smaku...

 

 

W tym momencie Mateuszek nie poznaję cię.

 

Chyba się pomyliłeś z tym i to ostro. 

 

1. Instalka na zakresy własne co widać po umieszczonych serwerach. (w przyszłości może jakaś reklama typu setti)

 

2. Wyłączenie adblocka by dorobić te marne 50 zł na reklamę. (czytaj ''adtaily'')

 

 

 

Pierwszy raz widzę taki żałosny komentarz z twojej strony muszę powiedzieć. 

 

Nie wiem co on miał na celu kolejnego krytykowania ? Ostatnio jesteś jakiś inny. Nawet swoje zdjęcie musiałeś usunąć z konkursu, bo dałem przerobione.

 

 

 

Pieniądze same się nie uzbierają ani nie rosną na drzewach.

 

Nie widzę w tym nic złego, że znaleźliśmy alternatywę zamiast na przykład adminów za pieniądze. 

 

Tak już jest, że i tak źle i tak. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wyświetlające się na każdym kroku durne komunikaty o wyłączeniu adblocka uważacie za normalne? Wyraziłem własne zdanie na ten temat i tak ciężko je przyjąć na klatę? Zawsze taki byłem, a piszesz mi, że mnie nie poznajesz i się zmieniłem. Brak słów.

 

 

Nie tylko ja tak uważam.

 

Tak na prawdę to dla testu było wrzucone i nie wszystko musi się podobać każdemu.

 

A swoje zdanie wyraziłeś w taki sposób, że zrobiłeś ze mnie człowieka, który dąży do tego, by się nachapać kasiury i balować razem z kristo w Hiszpanii.

 

I to ze mnie taką osobę zrobiłeś z nikogo innego, bo to moja sieć. Nie myślałem, że tak o mnie sądzisz, więc mam prawo twierdzić, że coś się jednak w Tobie zmieniło.

 

 

 

@edit.  

 

 

 

Nie róbmy tutaj niepotrzebnego spamu. Załatwmy jak chcesz na pw takie rzeczy, czyli tam, gdzie całość tej sytuacji powinna zostać rozwiązana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie osobiście dodabie wyjatku do adblocka nic nie kosztowało, zrobiłem to, chociaż niechętnie - po prostu przyzwyczaiłem się korzystac z adka.

 

 

Patrząc na to z boku, powiem tak: wyłączenie ad´a wkurza, z drugiej strony dokladanie kasy z własnej kieszeni by sprawic innym ( w większości dzieciakom) frajdę, to więcej niż filantropia - to głupia

 

inwestycja.

 

 

Sieć musi miec skądś kaske nie tylkopo to by sie rozwijać, ale po to by w ogole istnieć.

 

Mam nadzieję, ze to rozwiazanie nie jest permanentne ibede mógł korzystac z adka dalej ;d

 

 

Szacun dla donatorow, dzieki nim na pewno jest lepiej ;)

 

 

 

edit. @@aquax - wiem wiem, ale ciężko tak korzystać i nagle MUSIEĆ wyłączyć :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam adblocka i jedyna reklama to ta nad Sb

 

 

 

 

 

//edit

 

no o tamtych wiem.

 

 

 

no właśnie "zarabiamy" dlatego nie ogarniam ludzi, że im aż tak to przeszkadza :x to w końcu nie są reklamy które wyskakują przed zawartość

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moja wypowiedź dotyczyła wyskakujacego komunikatu po wejściu w dowolną zakładkę forum., widocznie zostało to już poprawione. Ty oceniasz mnie bezpodstawnie i wyciągasz pochopne wnioski, które z tego co widzę cieszą się poparcie m Twoich zwolenników. Sądziłem, że kilka z tych osób włącznie z Tobą zna mnie odrobinę lepiej. Trochę czasu na tej sieci spędziłem, tym bardziej dziwi mnie zaskoczenie moim spojrzeniem na ten temat. To że sieć czerpie zyski o nikim źle nie świadczy, jednak jeśli jeden komunikat pojawia się ponownie i ponownie...skutki mogą być odwrotne od zamierzonych. To był mój przekaz jednak wszystko zostało z miejsca rozdmuchane. Od zawsze jeśli coś sugerowałem lub się sprzeciwiałem, robiłem to z myślą o sieci. Przytaczanie innych, nic nie znaczących przykładów i ocenianie mnie na ich podstawie jest mało w porządku. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przerwę panowie wam dyskusję.

 

 

 

Takiego czegoś chyba nie ma, że jak zgłosimy gracza o łamaniu regulaminu, a on dostanie warna(notkę), żebyśmy dostali o tym jakieś powiadomienie? Moim zdaniem, w jakimś stopniu byśmy wiedzieli czy ktoś docenia to, że zgłaszamy. Jeżeli takiego czegoś nie da się zrobić to trudno, ale taka drobnostka jak dla mnie była by super. :) Sam często zgłaszam. :D :D

 

 

 

Miałem Ci o tym przypomnieć, więc napisałem.(posty <3 hihi)  :D Liczę na Ciebie @@MichaSiu !

 

 

 

@@aquax dobry argument :) .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...