Skocz do zawartości
SpeedAfromen

ADMINI !

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm witam cię czytelniku tego tekstu ! :P Mam pewną myśl na temat Adminów i ich banowania -,- . Myślę że , powinni zamiast robić screeny komuś co ma aimbota  to nagrywać demka ... i je przesyłać i żeby gracz wstawiał jak ss'y ... Co z tego że np.Admin(ROX) zbanuje za aimbota np.Gracza(PIXI) i on nie ma wh tylko samego AIMBOTA ? Admini robią screeny ciekawe po co ? Skoro ten gracz wejdzie na forum wstawi screeny i będą czyste bo nie ma WallHacka ... ale aimbot'a non stop ma ! Dlatego moją propozycją jest aby admini zamiast SS'OW robili wkońcu te demka bo nakrecic komus i niech wstawi demko a nie ss'y i wtedy każdy jest pewny że nie wejdzie z powrotem na NASZA SERWEROWNIĘ ... Bo ma nieczyste demko ... Wyjaśniłem to najprościej jak się da dzięki i jeśli to przeczytałeś zostaw niżej swój komentarz dzięki ;):) Dlatego moją PROPOZYCJĄ jest aby każdy admin który ma podejrzenia o aimbocie miał wręcz rozkaz nagrywania demek ! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To wyskoczyłeś jak Filip z konopi, Captain Obvious.

 

Na aim bota musi być demo lub hltv (nie zalecane), to po pierwsze. Po drugie, jeśli admin wali ssy w przypadku aimbota no to to świadczy tylko o nim. Każdy porządny admin wie co robić w takiej sytuacji. Ameryki nie odkryłeś.

 

 

Po trzecie, jako taki "smaczek" soft aimbot można również uchwycić ssami.

 

 

PS. Wątek do zamknięcia ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...