Skocz do zawartości
hvh241

 zamknięty skarga-HSE BAMBUS

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:Przed chwilą
Nick gracza:hvh
Dowody: ss
Świadkowie:NoMercy,Diablo131
Uzasadnienie:Spytałem o rynek bo nie działa, admin nic nie odpowiedzial dostalem bana.

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


potwierdzam nie jedno krotnie jest banowane za pytanie co z rynkiem tak jak i jeden z administratorów ([H*s*E] Bambu/For Fun) za bardzo wdał sie w rolę administratora od kilkunastu graczy nie raz słyszałem że lecą groźby w ich kierunku że dostaną kilku godzinowego bana za nic bądź dostają go odrazu nie wiem dlaczego on dostał te flagi skoro w wielu podaniach pisze że ktoś nie dostanie ponieważ jest nie lubiany na serwerze a jego nie lubi nikt.

Tak samo był problem i spłakanie że kickuje bambusa(tłumacząc się że administator możę) ze specta jak siedzi na nim dłuższy czas za to też leciały groźby w moim kierunku. Szkoda że to nie działa w drugą stronę i ja byłem kickowany normalnie

Edytowane przez DiaBlO131
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ban poszedl ode mnie nie od niego jak juz 
po drugie od banow na 5 min sie nie odwolujemy 
po 3 nie chce mi sie tlumaczyc za kazdym razem kazdemu z osoba ze zbugowany rynek zostal wylaczony przez opiekuna i administratora tego forum 


dziekuje za uwage

@hvh241tak jak juz mowilem na poprzedniej mapie dostal informacje o tym dlaczego rynek zostal wylaczony nie moja winna ze jestes gluchy badz grasz z muzyka i nic nie slyszysz mowile o tym na cachu nawet ludzie ci pisali a ty dalej piszesz dlaczego nie dziala 

Edytowane przez kameleonn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak to zostało już powiedziane wyżej - zapytanie to potraktowane było jako spam pytaniem o rynek

Jeżeli masz dowody odnośnie obrazy to prosiłbym o przedstawienie tego sensownie już w nowym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...