Skocz do zawartości
PieJak

Do widzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety grałem tylko na jednym z waszych serwerów ale wiem ze cala wasza siec jest doskonała. Niestety serwer CS GO MOD 1 zostal za bardzo zniszczony za dużo pieniędzy na nim straciłem a ostatnie zmiany nie zostaly przez zadnego z graczy dobrze przyjęte. Niektórzy admini przestali się zajmować sprawami kultury i czystości a gdy wchodzą banują czitera i wychodzą. Nie mówię o wszystkich za niektórych dałbym sobie rękę uciąć lecz wielu zaprzestało swoich działań (nie będę wymieniał nicków nie chce nikogo urazić).Mam nadzeje że zostanie to dopracowane i może wtedy wrócę. Niestety muszę na ten czas sobie to odpuścić bo nie chce kolejnych 50 dni zmarnować na wbiciu nowej rangi.Co jakiś czas sprawdzę postępy ale nic więcej.

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                Z poważaniem Pie.Jak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1. Rangi sa nowe i wiekszosc graczy sie cieszy z nich. Sa one jak w cs go. Nie wiesz kiedy ja wbijesz i kiedy spadniesz.

 

Po 2. Jezeli jestes tak aktywny zloz podanie.

 

Staram sie aby admini byli caly czas Online ale pamietaj ze kazdy ma zycie prywatne

 

Po 3. Serwer jest w ciąż naprawiamy, sa bledy ale wszystkich nie da sie naprawić. Straciles duzo kasy. Co kupiles niby? Trudno napisac? Bym Ci oddal.

 

 

Narka

 

Ps: wracaj szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...