Skocz do zawartości
HS666

 zamknięty Skarga na Str_00

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 21.12.2022 godzina około 19:15
Nick gracza: Str_00
Dowody: demko - https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20221221-1902-de_mirage.dem.zip
Świadkowie: brak
Uzasadnienie: Ten oto admin podkreślam ADMIN od samego wejścia na serwer rushował pałace ginąc i wytykając mi kampienie.  Po krótkiej kłótni na czacie czy jest to kampienie czy nie postanowił mnie prowokować pisząc za każdym razem gdy mnie zabił " do budy". Ja oczywiście zareagowałem na to wyzywając go po czym otrzymałem gaga. Następnie informując go w nie miły sposób na u@ o skardze otrzymałem bana za obraze admina. 
Nie wiem jakie macie tu zasady ale strzelam w ciemno ze normalnym nie jest prowokacja graczy i to jeszcze w taki sposób.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosze pana ,  po 1 napisałem zebyś tak nie kampił w formie gry , pan zaczął prowokować mnie piszać "płacz płacz " następnie to zignorowałem  i gdy kolejny raz pana zabiłem to wiadomo napisałem ale nic z tym nie robiłem jak mi obrażałeś rodziców i wgl tylko ostrzegłem!!!! 

Nastepnie gracz O nicku WujekBożydar tez zaczął prowokacje na czacie i sam to moze potwierdzić ale gracz o nicku Hasik zaczał wyzywać mu rodziców oczywiscie Bozydar  nie był bez winy bo zrobił to samo oby dwaj gracze dostali mute , ale gdy gracz o nicku Hasik dostał Mute napisał mi na czacie adminowskim ze mam mu ciagnać itd 

Polecam obejrzeć demko :P i mieć dystans do siebie kolego 

I na koniec odsyłam tutaj 

 

2. Kultura na serwerze.

  • 1.Każdy na serwerze ma obowiązek zachować kulturę osobistą wobec innych graczy.
  • 2.Nie obrażamy innych.
  • 3.Prywatne porachunki załatwiamy poza serwerem.
  • 4.Nie krzyczymy przez mikrofon.
  • 5.Nie przeszkadzamy umyślnie innym podczas gry oraz jej nie utrudniamy.
  • 6.Gracze z nickami obraźliwymi i rasistowskimi będą wyrzucani z serwera, a następnie banowani.
  • 7.Nie dyskutujemy o religii, polityce i poglądach.
  • 8.Wulgaryzmy nie są zabronione, ale wszystko ma swoje granice.
  • 9.Nie spamujemy na czacie. 

A ty kolego zwróć uwage na punkt 2, 3 oraz 8 i 9 Pozdro :P

 

Edytowane przez Str_00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sytuacja wygląda następująco, po twoim pierwszym zabiciu napisał, że kampisz zacząłeś kłótnie  pisząc "płacz płacz" itp, Admin napisał raz "do budy" po czym zacząłeś wyzywać jego rodziców i nie zareagował dał Ci mute po czym zaczęła sie kłótnia z bożym i obaj dostaliście. Widzę tutaj słusznie nadanego bana oraz ostrzeżenie dla Admina bo jednak nie powinien pisać w taki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...