Skocz do zawartości
Gość

Kilka modeli...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie gracze zdążyli zauważyć postanowiłe troszkę urozmaicić grę...

 

Zostało podmienionych kilka modeli broni, a dokladnie:

 

 

 

  • Nóż
  • USP
  • Glock
  • Deagle

 

 

Modele były dobrane tak aby były w miare ładne i nie wpływające na fps nawet na starych słabych kompach.

 

Na moim 14letnim PC zanotowałem spadek w wysokości hmm 2-3fps :D//edit to przez to, że mozille miałem otwartą ^^

 

 

Ale gdyby komuś takowe się nie spodobały dodana jest również komenda /models

którą przywrócicie sobie standardowe skiny.

 

 

Dziękuję za uwage :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie wiem co za fetysz masz z tymi nogami, ale co do skinów to śmiało wgrywaj, coś świeżego się przyda w cs, aby nie były zbytnio przesadzone.

 

 

 

nie wiem czy to można do skinów zaliczyć, ale mógłbyś wyodrębnić poświatę osoby z ochroną i osoby co bana dostała, bo to i to ma ten sam kolor ;d 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mógłbym ale tego nie zrobie, zasada jest taka, że w żadna z nich sie nie strzela bo to bez sensu.

 

A ta z banem jest freez :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale ten freez nie chyba nie do końca działa, bo na demku, przy którym bana dostałem to na freezie ubili mnie ;d ja bym zmienił kolory, bo raz mnei to zmyliło przez co padłem ;d kolo na gali dostał bana i coś mi się uroiło, że tt tam się zrespił i spod skrzyni zacząłem strzelać do niego, a w tym czasie z długiej mnie wzieli ;d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Może jakaś aktualizacja skinów michaś ? ewentualnie dogaj kilka innych np do awp, m4 lub ak :) Jak dla mnie do glocka zbędny skin :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skiny każdy może wyłączyć.

 

A przy dobrym dobraniu skinów gracze będą zadowoleni!

 

Na 100% co będzie podmienione to skin do kosy na sieciowy.

 

Nad resztą broni również się zastanawiam, właściwie nie nad resztą, a nad kilkoma.

 

Zobaczymy jak to będzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W końcu ktoś pomyślał, coby zmienić nóż na sieciowy.Michaś tylko wiesz, mój notebook może mieć większe spadki modeli. Nie wiem dlaczego nie mogę wyłączyć pobierania modeli.Musiałem sobie je podmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...