Skocz do zawartości
mati12

Skarga na admina kasperek

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):04.10.2015.r 05.10.2015.r

 

Nick admina/gracza, który zawinił:kasperek

 

Dowody:mogą potwierdzic niektóre osoby

 

Świadkowie:nie pamiętam

 

Uzasadnienie:wczoraj zbił okno w celi na górze ja supervipem tam nie mogłem doskoczyc a on złił te okno i zaczoł się slapować i uciekł do gr'a , a dziś nie dał mi wejść do ct a mam mikro i ogarniam przezucał mnie bo powiedziałem że ide na skarge co wczoraj zrobił a on zaminij się już i o to jestem na forum proszę o zabranie kasperkowi admina na jb!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy ma prawo do popełnienia błędów w swoim życiu jak i na serwerze.. 

 

Ale co do Ciebie kumplu składający skargę, Ciebie już nie wyzwoli od kaleczenia naszego ojczystego języka..

 

Zamiast grać na serwerze i składać skargi na osoby które pełnią funkcję żebym wam się lepiej grało to zacznij chodzić do szkoły, na język Polski, Pozdrawiam. :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, nie bądzmy tacy złosliwi, kazdy z nas ma lepszy i gorszy dzień. Najlepiej dac mu bana - takie wasze podejście jest?, ludzie troche człowieczeństwa i czułosci do bliznich, graczy, userów. Nie mogę co za dzieci dzis się rodza i kto ich rodzi!!!!!!,

 

 pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ty Wandi czytać umiesz, coś złego tu napisałem na kogoś???????????, kogoś obraziłem - daj nic jego?, pisałem ogólnie, widzę że jestes słaby i mizerny w tym co robisz!.pozdrawiam słabeuszu, mizernoto.

 

ps . regulamin czytaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, bo widzę że znasz go na 3!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

ty Wandi czytać umiesz, coś złego tu napisałem na kogoś???????????, kogoś obraziłem - daj nic jego?, pisałem ogólnie, widzę że jestes słaby i mizerny w tym co robisz!.pozdrawiam słabeuszu, mizernoto.

 

ps . regulamin czytaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, bo widzę że znasz go na 3!

 

 

 

 

Proszę o 1pkt. dla kolegi bo widzę, że to on nie zna regulaminu...

 

 

 

Jest to wasz ostatni post do czasu wypowiedzi opiekuna serwera/s@/ops/h@.

 

 

Kolejne posty karane będą warnami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...