Skocz do zawartości
Parthu

Admin RobeN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Otóż gralem sobie wczoraj wieczorem na DD2 ONLY i zostałem wywalony z serwera przez RobeN`a za, jak to on nawzwał nie wykonywanie lub zbyt opieszałe wykonywanie celów mapy.

 

Z tym zgodzić się nie moge bo nie jestem typem kampera. Gdyby tylko mnie to spotkało i było jednorazowym przypadkiem wcale nie zakładałbym tego tematu. Działo się jednak przez dłuższy okes czasu i jestem skłonny podejrzewać, że przynajmniej raz każdy z TT dostał kicka lub pięciominutowego bana. Było to poprostu nagminne. Każdy doskonale wie jakie są cele mapy co nie znaczy, że jak paka padnie ma po nią lecieć na złamanie karku albo raszować bs`y jak szalony. Każdy ma swój indywidualny styl gry, a takie środki przymusu nie sprzyjają relaksowi piątkowej gry :)

 

 

 

Dzieki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak Ci wczoraj pisałem zapoznaj sie z regulaminem serwera a w szczególności patrz pkt 22 który mówi:

 

 

 

 Na serwerze obowiązują cele mapy. TT czyni wszelkie starania by podłożyć bombę. CT czyni wszelkie starania by uniemożliwić podłożenie bomby lub stara się za wszelką cenę bombę rozbroić." . Wiec tak jak pisałeś masz lecieć po ta pakę na złamanie karku .

 

 

 

Zapoznaj się z ta lekturą :

 

 

 

Link do regulaminu : http://multi-head.pl/index.php?/topic/4456-regulamin-serwera-odd2-1-i-odd2-2/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem co mówi regulamin ale to co Ty wyprawiałeś poprzedniego wieczoru to był jakiś absurd. Rozumiem pirzypomnienie białym napisem, slay dla kogoś kto nie zwraca a to uwagi ewentualnie kick dla typowego kampera.

 

Ale kicki sypały sie poprostu na potęge, a kilka osób dostało bana, masakra jakaś.

 

Wiem, że pilnowanie porządku na serwerach jest zadaniem Adminów ale proszę nie popadajmy w paranoje.

 

Ja dostałem kicka za to, że nie pobiegłem prosto do paki tylko chcialem obejść CT dookoła żeby nie wyjść im centralnie pod celownik, a czasu miałem jeszcze mnóstwo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co prawda dowodów nie ma, słabo się przygotowałem.

 

Tak jak już powiedziałem każdy ma swój indywidualny styl gry, nie każdy ma taki skill jak RobeN. On patrząc na to jak grają inni wyrzucał ich najczęściej z serwera bo podejrzewam nie zagrali tak jak on by to zrobił i jego zdaniem nie wykonywali celów mapy.

 

RobeN z Twoją opinią, że tylko fragowałem niestety nie mogę się zgodzić, zawsze staram się wykonywać cele mapy ale nie jestem w stanie robić tego akurat tak jak Ty byś sobie tego życzył.

 

Kroótki apel:

 

Pozwól ludzią grać, a może pewnego dnia bedą tak dobrzy jak Ty.

 

 

 

Pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi się zdaje aby zareeogwać sytuację . Temat zamykam ale tak OP napewno zaraeguje co do admina aby bardziej zwracał uwagę na akcję (obojętnie czy w tej sytuacji miał rację czy nie , chodzi aby się taka sytuacja-skarga na forum nie trafiła ) oraz graczowi aby dowód w jakiś sposób nastepny raz przedstawił . 

 

 

 

zamykam skączy się w tym momencie zero konsekwencji dla obu stron . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...