Skocz do zawartości
kameleonn

 odrzucone [Moderator] Kameleonn

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Mariusz 
Wiek: 28
Czas spędzony na forum:  
11d 18h 4m 41sh 4m 41s

Doświadczenie w moderowaniu: miałem kiedyś moda ale to było dość dawno temu 
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: tak 
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: kilka 
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: kilka godzin dziennie 
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Chciałbym sobie przypomnieć jak to było za czasów moderacji nauczyć się nowych rzeczy. Mam sporo czasu i chęci ma naukę na tym stanowisku. Wiem ze łatwo mnie było wyprowadzić z równowagi za pewnych czasów ale ludzie się zmieniają staram się już kontrolować. Myślę ze nadam się do tej rangi ale to już wasze decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiecie jak to jest kiedy jest sytuacja że właściwa osoba jest na właściwym stanowisku? 

no właśnie ja też nie :dogeKEK:

dlatego @kameleonn piesku do nogi a nie wyrywasz sie na jakiegos moda :AngryCat: oboje wiemy że i tak go nie dostaniesz :meksy:

RYBSON #URLOP
Mogłeś sobie oszczędzić tej wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak.

Bardzo odpowiedzialna osoba.

Nie pije alkoholu.

Jest to osoba wykwalifikowana, pracowita i sumienna.

Zawsze na czas odrabia warny.:meksy:

Osoba młoda spragniona wiedzy i ma nadmiar wolnego czasu.

Bardzo cierpliwa zwłaszcza kiedy pytasz "dlaczego nie działa rynek" :kappa:

Nada się na ową rangę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To, że wy go znacie bo jest adminem na go modzie i często tam przebywa nie oznacza to o jego osobie na farum.

Długo się zastanawiałem co do Ciebie, ale jestem zmuszony dać na nie powodem jest twoja kultura a także słabe podejście do napisanego przez Ciebie podania, mogłeś chociaż się postarać rozbudować tą wypowiedź. Ponadto niech każdy tylko nie zapomni, że taki użytkownik co pisze podanie na moderatora powinien wykazać swoją stylistykę oraz interpunkcję na poziomie bardzo dobrym, natomiast u Ciebie tego nie widzę. 

Pozdrawiam ja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie na pałę po robocie zrobiłeś :/ mogłeś minimum wysiłku w to dać.  Dostałeś UBT to tam się trochę parówo pomęcz. Weź się za UBT i ogarniecie serwera ze mną a nie od razu na next rangę idziesz. Potem się za bardzo rozleniwiacie jak ja nieraz.  Na nie :burger:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Większości użytkownikom forum pokazywałeś się ze strony, która niezbyt pasuje do profilu moderatora forum. To prawda, że brakuje nam człowieka do moderacji ale niestety nie jesteś odpowiednim kandydatem. Dodatkowo nie jestem pewien co do tego czy byłbyś w stanie zachować obiektywność w sytuacji gdybyś musiał ukarać ostrzeżeniem swojego kolegę na forum.

Podanie sklejone z poprzednich - tym też się nie popisałeś.

Na NIE

 

Pozdrawiam,

Piotr Żyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Mefedr0n napisał:

To, że wy go znacie bo jest adminem na go modzie i często tam przebywa nie oznacza to o jego osobie na farum.

Długo się zastanawiałem co do Ciebie, ale jestem zmuszony dać na nie powodem jest twoja kultura a także słabe podejście do napisanego przez Ciebie podania, mogłeś chociaż się postarać rozbudować tą wypowiedź. Ponadto niech każdy tylko nie zapomni, że taki użytkownik co pisze podanie na moderatora powinien wykazać swoją stylistykę oraz interpunkcję na poziomie bardzo dobrym, natomiast u Ciebie tego nie widzę. 

Pozdrawiam ja 

"swoją stylistykę oraz interpunkcję na poziomie bardzo dobrym, natomiast u Ciebie tego nie widzę.  "

tymczasem Twoje pierwsze zdanie kolego :D

 

 

jestem na tak, jesteś aktywny i wydajesz się spoko, powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...