Skocz do zawartości
MiniHarD

Skarga na adma

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):01.10.2015

 

Nick admina/gracza, który zawinił:koks5

 

Dowody:http://www97.zippyshare.com/v/bedMq7So/file.html 

 

Świadkowie:Gracze na serwie

 

Uzasadnienie:Siema,znów na serwer wszedł "kaki" to taki aimer który był banowany wiele razy,ale niestety bezskutecznie bo ma zmienne ip.

 

Ale zauważyłem ze na serwie jest admin "koks5" więc do niego pisze ja i gracze po wiele razy na czacie i u@ a ten nic a widziałem że sobie gra na mapce (pokazane na demku).Więc co to za adm? jak nie reaguje na to że każdy do niego piszę i że są cziterzy na serwie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak to prawda . Jestem świadkiem tej sytuacji nawet ja pisałem conajmniej 3-4 na u@ że "kaki aim" a koks5 Admin nic gra sobie i olewa wszystkich graczy i tego kaki aimera . Proszę zróbcie coś bo to jest karygodne .Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale wiesz koks5 nie ma czasu na bany musi sobie pograć i lać na swoje obowiązki . I istnieją bany takie żeby nie wszedł ale ty ich nie znasz więc adminem być nie powinieneś tyle w tym temacie bo jesteś od pilnowania porządku na serwie a nie ciągle grać tak jak ty to zrobiłeś w owej sytuacji :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Koks nie przesadzaj "cały czas na serwie jesteś" to chyba jakaś kpina.

 

Ja jestem codziennie na serwie jakoś nie widzę cie codziennie.

 

I mówisz że robisz to co masz zrobić,czyli grać i ... masz wszystko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem Tak SZanowny Kaki to jest pierdo*** Or Nahh który ciągle wbija a wbijam na nowym nicku bo na tamtym Galaxy założył mu hasło  tylko że to nie skutkuje i ciągle wbijają na Ab proponował im Walnąć DEstroya no ale po co niech dalej na ab latają.

 

 

 

Koksu co do ciebie "Po pierwsze wszystko robię dla was to każdy gra na wh i tp a wy się nie znacie " tu masz racje ale jeżeli on lata na Ab to kickaj go z serwera gładz itp wiem ze to jest żenujące ale taka rola admina to takie moje skromne zdanie :) 

 

Nie róbcie już tu spamu poczekajcie na wypowiedz Galaxiego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hoho. Co za bezsensowna konwersacja się tu wywiązała. W takim wypadku jeśli wiesz, że nie jesteś w stanie nic poradzić, albo wołasz kogoś z góry, mnie inne s@, OS, czy kogokolwiek z uprawnieniami. Drugą opcją jest notoryczne utrudnianie mu gry. Jeśli nie wiedziałeś jak się zachować tym bardziej powinieneś zejść na spect i nawet go banować.

 

 

Tym razem obejdzie się bez ostrzeżenia. Ponieważ sytuacja jest inna niż inny brak reakcji. Następnym razem już nie będę taki łagodny. Pamiętaj, cziterom nawet jeśli nie dajemy sobie z nimi rady nie można odpuszczać!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...