Skocz do zawartości
vxlveunbanmepls

 odrzucone BAN NA SERWERZE ZA NIC

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: vxlveunbanmepls
Godzina, data zdarzenia:17:51 25.01.2023
Mapa:de_mirage
STEAM_ID / IP:STEAM_0:0:755090591
Uzasadnienie:Witam zostałem permamentnie zbanowany, prawdopodbnie za "cheaty" których nie posidam, sprawa wygląda tak, zostałem w clutchu 1v4, stałem na rampie jednym fullautem zabiłem oponenta na schodach po czym przeciągnąłem na schody, wiem że dla administratora mogłoby być to dziwne dla nowego konta aczkolwiek na moim profilu jest podlinkowany mój main, który został zbanowany dlatego gram na nowym koncie proszę o weryfikacje sytuacji ponieważ lubię spędzać czas na waszym serwerze. pozdrawiam

załączam plik wideo do weryfikacji z sprawy POZDRAWIAM ADMINISTRATORA KTÓRY MNIE ZBANOWAŁ :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


... zamilkłem z tego pova

nie widzę szansy ale no warto próbować 

demko https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20230125-1741-de_mirage.dem.zip

No te twoje strzelanie na rozgrzewce.. brak mi słów

6.10 no ten strzał nie był czysty 

8.24 skok celownika 

10.15 akcja mid skoki celownika no i akcja z dołączonego pova polecam obejrzeć całość do końca 

no i dużo graczy się skarżyło się że latasz odwalony oglądałem cię od dłuższego czasu na poprzednim demku na którym też jest dosyć ciekawie ale nie widze sensu po co je rozpisywać  

 

edit1. Chłopie ewidentnie latasz na odpale nie jestem świerzakiem w csie żeby nie odróżnić czystego a odpała gralem na wyższe lvl globale 10 faveity ale ty to żaden z nich po prostu na odpale latałeś i tyle no rób co chcesz ale ja wiem swoje 

Edytowane przez Beetween
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jezeli ty po takim demku jestes w stanie stwierdzic ze latam "odpalony" na serwerze spolecznosciowym to pozdrawiam nic nie poradze ze jestem za dobry na wasze wymagania, nie wiem kurwa mam wam nagrac pov'a jak napierdalam na dm'ie jakims? z camem na myszke, klawe i monitor bo jesli tak nie widze problemu, nie wiem w jaki sposob jestem w stanie wam udowodnic ze gralem na czysto

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...