Skocz do zawartości
vxlveunbanmepls

 zamknięty Ponowne odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: vxlveunbanmepls
Godzina, data zdarzenia:17:51 25.01.2023
Mapa:de_mirage
STEAM_ID / IP:STEAM_0:0:755090591
Uzasadnienie: WItam ponownie to ja , "cheater" bo ostatnio zauważyłem że lubicie mnie tak nazywać, od ostatniego bana na waszym serwerze zwątpiłem w ludzkość, jest mi niedobrze patrząc na tak duże community NADAL twierdzące ze świeże konto musi grać nie czysto, jest to niesprawiedliwe ponieważ jak już mówiłem, gram na tym koncie tylko dlatego że dostałem vacbana na mainie, proszę jeszcze raz o weryfikacje mojej sytuacji i o danie mi jeszcze jednej szansy na waszym serwerze, wiem że gram dziwnie, to prawda, ale nic nie poradzę taki juz mam game sense, gram w te gre od 2017r., na mainie ostatnio zostałem zbanowany i dlatego założyłem nowe konto. Nie wiem w jaki sposób jestem wstanie wam udowodnić że grałem czysto jestem wam w stanie tylko powiedzieć że jest to jeden wielki zbieg zdarzeń bo nigdy w życiu nie miałem nawet ochoty na cheatowanie, psucie rozgrywki ludziom, tymbardziej na serwerach społecznościowych.

Wstawiam kilka clipów z mojej rozgrywki na mainie, może to wam w jakimś stopniu uświadomi że swieże konto to nie zawsze odpaleniec.

Z niecierpliwością czekam oraz Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...