Skocz do zawartości
kaboom!.

Podanie od Adriana.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Adrian.

 

Wiek: 18

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Doświadczenie mam dosyć spore byłem adminem chociażby na tym serwerze za czasów gdy maksymalny lvl wynosił 201. Byłem adminem także na kilku innych sieciach.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10 kiedyś dałbym więcej, lecz wiele komend już nie pamiętam.

 

Staż w CS-sie: Około 6 lat nie jestem pewny.

 

Steam / NonSteam: Steam.

 

Dlaczego Ty: Na tego typu pytanie trudno odpowiedzieć jakoś wyjątkowo, lecz chciałbym zostać adminem aby pomóc w zgładzeniu graczy nieuczciwych aby gracze z serwera grali w spokoju i wracali z pewnością że spędzą u nas dobrze czas. Mam dość duże doświadczenie w adminowaniu, a wiadomo że adminów nigdy za dużo, dodatkowo jestem osobą pomocną i ambitną.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Nie układam sobie planu. Jeżeli mam czas i ochotę to wchodzę i gram, lecz jak tylko ktoś mi piszę że ktoś na serwerze łamie regulamin to wchodzę do gry i sprawdzam.

 

Kontakt:

 

- Steam: Adrian.

 

- Pw na forum.

 

 

Nie mam rozegranych 30 godzin na tym nicku, lecz dostałem pozwolenie od opiekuna na napisanie podania.

 

 

Podam wam także link do gt aby nie było wątpliwości

 

Nick Adrian. : http://www.gametracker.com/player/Adrian./80.72.34.124:27034/

 

 

A tutaj mój stary nick kiedy to miałem admina: http://www.gametracker.com/player/KaBooM%21./80.72.34.124:27034/

 

 

 

 

Z góry dziękuję za wszystkie wypowiedzi.

 

Proszę o szczere opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ludzie wystarczy sprawdzić na GT w ciągu 30 dni na serwerze był tylko 4 razy. 

 

Może wcześniej adminowałeś i byłeś dobrym adminem ale teraz słaba aktywność . 

 

 

 

Proponował bym zamknąć podanie na okres dwóch tygodni albo tygodnia niech poprawi aktywność. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie nie mam się do czego doczepić oprócz tego ze krótko z nami grasz.

 

Jak dla mnie jeszcze z tydzień pograj i dopiero złóż podanie.

 

 

 

 

 

Lepiej żebyś dłużej pograł i Cię poznali , niż by znów miały być cyrki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem za tym abyś trochę z nami pograł..

 

I tak apropo skala AMXX:

 

 

 


 1 - Nie posiadasz informacji o amxx

 2 - Wiesz mniej więcej co to amxx, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi

 3 - Orientujesz się w amxmodmenu

 4 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu

 5 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz kilka dodatkowych komend np. umiesz zrobić screenshoty

 6 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend

 7 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

 8 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy.Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

 9 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

 10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp.

 Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...