Skocz do zawartości

  Anonyymous

  Użytkownik

  O Anonyymous

  • Ranga
   Debiutant

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Anonyymous

   Jak dla mnie neutral. Nie znam Cię. Ps. Odświeży mi ktoś Adma i VIPa?
  2. Anonyymous

   Również jestem za tym abyś trochę z nami pograł.. I tak apropo skala AMXX: 1 - Nie posiadasz informacji o amxx 2 - Wiesz mniej więcej co to amxx, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi 3 - Orientujesz się w amxmodmenu 4 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu 5 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz kilka dodatkowych komend np. umiesz zrobić screenshoty 6 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend 7 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. 8 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy.Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. 9 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. 10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.
  3. Anonyymous

   2/10 słabe..
  4. Anonyymous

   Number, dodaj do tematu to co ja Ci na Steam pisałem o granadierze
  5. Anonyymous

   na nie, przerażająco słaby kontakt z innymi graczami.
  6. Anonyymous

   Oczywiste że na tak! Jesteś bardzo odpowiedzialnym graczem
  7. Anonyymous

   na NIE, nigdy nie widziałem na serwerze! Ps. link do GT!
  8. Anonyymous

   adm

   Również jestem za okresem próbnym. Na początku faktycznie łamałeś regulamin, ale z dnia na dzień to ustępowało i moim zdaniem teraz zasługuje na okres próbny. Ps. Salutek, dlaczego się wypowiadasz? Przecież odszedłeś z sieci.
  9. Anonyymous

   Jestem na tak, bardzo często zgłasza mi cheaty na TeamSpeak'u i jest ogólnie mówiąc w porządku. Ps. Jamalo dlaczego wypowiadasz się w podaniu skoro masz 5 aktywnych banów na naszym serwerze?
  10. Anonyymous

   Również jestem na TAK, jest to gracz uczciwy i widzę u niego potencjał.
  11. Anonyymous

   Opisał, na tym, że gdy jest się w klanie nie można rozdawać normalnie statystyk (Wszystko idzie w HP)
  12. Anonyymous

   Mam, nawet troszkę więcej! Masz Glany?
  13. Anonyymous

   Jestem na TAK! + Steam + Kultura + Zgłasza na [email protected] (Mi na Steam) Piwo pytał czy go trochę poduczę, więc się zgodziłem
  14. Anonyymous

   Cześć witam! Zapraszam na cod 800!
  ×