Skocz do zawartości
Gohan !!

Problem z USB

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z USB, czyli kiedy podpinam USB do komputera wyskakuje mi błąd że jest Nieznane urządzenie ( telefon, mp3, mp4, dysk przenośny ) i chyba to jest błąd ze sterownikami jeśli dobrze rozumuje. Gdy kliknąłem w nieznane urządzenie i chciałem sprawdzić o co chodzi było aktualizacja sterowników ( nie wyszukało mi aktualizacji ) i było przywróć sterowniki. I teraz pytanie czy jak przywrócę sterowniki to mi wszystko zostanie jak było czy lepiej zainstalować/zaktualizować sterowniki ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sterowniki USB i systemowe powinny wystarczyć, może coś Ci się z nimi posypało. Wnioskuję, że to komputer stacjonarny, podpinasz pod jakiś specjalny panel wyrzucony na przód kompa czy z tyły? Spróbuj w te tylne wyjścia, czasami te przednie panele dziwnie działają, lub przestają działać. Sterowniki aktualizuj, nie zaszkodzi na pewno. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam z przodu na boku 2 wejścia USB, dałem na tył ( 4 wejścia USB ) podłączyłem i wszystkie 4 nie działają więc tylko pozostało zainstalować/zaaktualizować sterowniki.

 

A te sterowniki to mam obojętnie z internetu ściągnąć ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odinsataluj sterowniki od USB i uruchom ponownie kompa -> Wyszukaj nowe urządzenia niech Win sam sobie je doinstaluje ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Poszukaj wg specyfikacji Twojej plyty glownej, najlepiej ze strony producenta. W ostatecznosci probuj standardowych.

 

 

Dziś poszukałem w necie, zainstalowałem 5 z innych stron i żaden nie działa

 

 

 

 

 

 

 

Odinsataluj sterowniki od USB i uruchom ponownie kompa -> Wyszukaj nowe urządzenia niech Win sam sobie je doinstaluje ;)

 

 

Odinstalowałem i zrobiłem reset kompa i chciałem wyszukać ale Win nie może znaleźć żadnego sterownika... :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zbiegiem okoliczności - wczoraj byłem w tej samej sytuacji :D

 

 

 

Masz PC/Laptop? Oparty na nVidii czy AMD? Wywaliło mi USB tylko dlatego, że w lapku mam grafikę i procek AMD, zainstalowałem najnowsze sterowniki, które nie do końca współpracują z moim sprzętem (mimo zgodności) przez co szwankowało USB. Może u Ciebie jest podobnie. Zainstalowałem starszą wersję sterów chipsetu/grafiki/procesora i działa jak należy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...