Skocz do zawartości
Old GaMer

 odrzucone OLD | GaMer Admin?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: OLD | GaMer 
Wiek: 32
Doświadczenie (w byciu adminem): No bylem przed przerwą sporo czasu 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): było 10 ale się nadrobi , pamiętam komendy :)
Staż w CS-sie: 15 z przerwami będzie
Steam / NonSteam: STEAM ( STEAM_0:1:17713716)
Dlaczego Ty: Chęć pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze , przygodę z MH zacząłem bardzo dawno, ale nie pamiętam loginów do konta ,które o dziwo jeszcze istnieje (https://multi-head.pl/profile/8017-roben/)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Jak czas pozwala to 2-3 h 
Kontakt:  https://steamcommunity.com/id/76561197995693161
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/OLD| GaMer/145.239.19.217:27015/

Edytowane przez OLD GaMer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mieszane uczucia mam co do Cb...... ale powiedzmy, ze na tak. Wymagania spełniasz chociaż znajomość AMX to nie znajomość komend, to całkiem różne dwie rzeczy :) .  Jedyny minus w/g mnie oczywiście to to, ze za dużo graczy posądzasz o czity :) . Okres próbny jak najbardziej, zawsze pomożemy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, Old GaMer napisał:

 Nie chcę się narzucać, ale czy już są przemyślenia i konkrety co do mojego podania? ?

Pozdrawiam 

Staraj się nie wypowiadać w swoich podaniach na przyszłość.

@~Czarna~ oznaczam dla przypomnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szkoda, że ten obowiązek spada na mnie ale ktokolwiek by nie napisał to decyzja i tak byłaby jedna. Słomiany zapał, porywczość, pochopne decyzje, wieczne skargi na pw. Tak Cię zapamiętałam i pewnie kilka osób również. Teoretycznie nic się nie zmieniło bo zgłaszasz osoby albo czyste albo te, które zostały już same i starają się w jakikolwiek sposób ugrać czy zachować. Mają w takich wypadkach prawo "przykampić". Dzięki Tobie na pewno by już nie pograli a serwer niepotrzebnie traciłby graczy, których ostatnimi czasy i tak było mało :) I możesz dalej snuć bajki, że byłam, jestem a teraz to już pewnie w ogóle będę najgorsza, że wszystko mam i robiłam "NA LEWO", że przeze mnie odszedłeś gdzie to my daliśmy Ci wszyscy do zrozumienia, że robisz coś źle - odebrałeś to jak chciałeś bo nie poszło po Twojemu.  :) A nie uważasz, że gdyby to była prawda to byłabym dziś tu gdzie jestem?  Pewnie nie :) Ale jestem, mam się dobrze i odrzucę nawet podanie! :)



 

P.S. U@ służy do informowania Administracji o ewentualnych problemach na serwerze ( cziterzy, afk itp). To nie jest czateria ani żaden inny komunikator gdzie się spamem wylewa swoje szczęście po zabiciu admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...