Skocz do zawartości
Frost`

Podanie Eversman

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Eversmann

Wiek: 16

Doświadczenie (w byciu adminem): Tak, byłem adminem na jednym serwerze

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 około ale szybko się uczę więc będzie 10 :D

Staż w CS-sie: około 3 lat

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Chce pomagać na serwerze bo często są gracze łamiący regulamin a nie ma admina

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2h+

Kontakt:Steam forum

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Eversmann/80.72.40.110:27008/

 

 

 

@EDIT

Blejk zgłaszam cziterów do aminów których mam na steam i na u@ też zgłaszam ale najwidoczniej albo nie widziałeś moich zgłoszeń albo cb wtedy na serwie nie ma :)

Grzeniu ja mam życie prywatne xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak..

 

+dużo gra

 

+steam

 

+wiek

 

+był adminem wiec na pewno ogarnia i rozróżnia czitera od gracza a nawet jakby nie to na szansę każdy zasługuje 

 

+wspiera serwer :) ma pare premek i vipa

 

 

 

Blejk, szanse powinien Eversmann dostac :)  Wydaje mi się że tylko nie chcesz kogoś uszczęśliwić i dać ten głos na TAK bo mu na tym zależy tylko wolisz utrudniać :C tak na prawde ten twój głos nie będzie się liczył, bo ten argument jest słaby ;c zapewne jesteś dzieciakiem :)

 

 

 

Nie sapać się do tego że niby konto tylko pod komentowanie bo na serwerze mam inny nick :* a kto powinien go znać ten zna !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

 

 

Blejk, szanse powinien Eversmann dostac :)  Wydaje mi się że tylko nie chcesz kogoś uszczęśliwić i dać ten głos na TAK bo mu na tym zależy tylko wolisz utrudniać :C tak na prawde ten twój głos nie będzie się liczył, bo ten argument jest słaby ;c zapewne jesteś dzieciakiem :)

 

 

 

Nie sapać się do tego że niby konto tylko pod komentowanie bo na serwerze mam inny nick :* a kto powinien go znać ten zna !

 

 

Nie jestem dzieciakiem, jestem starszy od Eversmana. Widuje go na serwie czesto to fakt ale jest bierny nie wnosi nic na serwie ani nie napisze ani nic. Wymagania ma spelnione tu sie nie przyczepiam tylko skoro mowi ze chce pomoc to czemu nie robi tego juz teraz bo na U@ chyba nigdy nic nie czytalem od niego ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem mogłbyś zostać adminem. Jestem na Tak.

 

 

 

Kazdy zasluguje na szanse wiec nie mozna wykluczac nikogo.

 

Na serwerze nie spotkalem sie z jakas nie kulturalna postawa wobec innych graczy.

 

Grasz ile grasz. Nie kazdy chodzi do szkoly podstawowej albo pracuje w nocy zeby w dzien moc grac i tylko grac.

 

Jesli bedziesz na serwerze po kilka godzin dziennie bedzie dobrze.

 

W twoim przypadku twoim atutem jest posiadanie platformy steam oraz to ze w przeszlosci adminowales juz na innej serwerowni (kazdy tak mowi ale niech bedzie ze cu uwierze).

 

Myśle ze nie bedzie z toba zadnych problemow, skoro juz chwile z nami grasz i nie bylo zadnych skarg, mozna sporbować.

 

 

 

Tyle do powiedzenia. Milego dnia zycze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmm nie ma do czego sie przyczepić więc jestem na TAK :)

 

 

 

-z GT wynika,że aktywność na serwerze jest adekwatna do wymagań na admina

 

-wiek

 

-steam

 

-doświadczenie jest dobre ale w trakcie adminowania można poszerzyć tą wiedzę :P

 

 

 

Pozdrawiam ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...