Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że fp powinien zniknąć, czasy się zmieniły, kto by chciał śledzić jakiś profil sieci CS. Aczkolwiek jeśli ktoś chciałby się podjąć reaktywacji to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, FUHRER napisał:

Poszedłbym w strone tiktoka. Jakieś śmieszne sytuacje z serwerów, albo najlepsze akcje graczy wrzucać. 

no nie wiem komu by się to chciało robić za darmo xD chyba że mówimy o cs:go, wtedy może miałoby to sens jakiś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 minut temu, BbynonS napisał:

Dobry pomysł z tym tt ale komu by się chciało edytować itd. Jedynie że redaktor lub ktoś tego pokroju 

Są osoby dla których edytowanie, montowanie filmów to czysta przyjemność i wiążą to z zabawą, na pewno ktoś by się znalazł do takich rzeczy (np ja FeelsOkayMan )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


,

6 godzin temu, Julshi napisał:

Są osoby dla których edytowanie, montowanie filmów to czysta przyjemność i wiążą to z zabawą, na pewno ktoś by się znalazł do takich rzeczy (np ja FeelsOkayMan )

to kiedy zaczynasz D : hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście uważam, że pomysł, choć wydaje się fajny i już nawet jest chętna osoba do jego realizowania, nie ma sensu. Głównym celem tego przedsięwzięcia ma być promowanie sieci Multi-Head, a taka aktywność przyniesie efekt blisko żadnemu. Proponuję zadać sobie pytanie, kto szuka serwerów CS'a na FB, no raczej nikt (z własnego doświadczenia wiem, że albo szukałem ich w grze, albo wpisałem w Internet, gdzie w najwyższych pozycjach nie ma żadnej grupy we wcześniej wspomnianym social media'u). Jeżeli chodzi o Tik Toka to już prędzej, bo jest jakaś realna szansa, że ta treść do kogoś dotrze, jednakże również przewiduję nikły efekt. Wydaje mi się, iż najwyższe prawdopodobieństwo zobaczenia tej promocji będzie na platformie YT, np. na kanale MH (www.youtube.com/@multiheadofficial). Z tego, co zaważyłem, jeżeli chodzi o CS:1.6, to najlepiej sprzedają się filmiki typu frag movie lub highlights.

Poza tym widzę pewien kłopot, skąd wziąć nagrania? Jeżeli chodzi o demka z CS:1.6 to są one polagowane (chyba że gracze wrzucaliby tutaj własne, ale z tym będzie problem, bo najczęściej będą to akcje typu słabe), jak jest z demkami CS:GO to nie wiem, ale podejrzewam, iż nawet jeśli byłyby w porządku, to nikomu nie będzie się chciało oglądać około 20-minutowego nagrania i wypisywać sobie dobre (lub śmieszne) momenty graczy, aby potem wyciąć je i zlepić w całość (realnie zajmie to dużo dłużej niż czas trwanie demka, ponieważ będzie dużo perspektyw do obejrzenia). Można to rozwiązać niejako tym, aby to sami gracze rozpisywali demka pod kątem swoich najlepszych akcji i je tutaj wysyłali - istnieje opcja zrobienia jakiegoś konkursu w celu zmotywowania ich, ale ile osób aktywnie brałoby w tym udział, no to jest bardzo dobre pytanie.

PS: Tak poza tym, to są pogłoski o tym, że Tik Tok zostanie zbanowany, a FB jest już mocno przestarzały i idzie w stronę zapomnienia. Jeszcze dalej odbiegając od tematu, to skoro Julshi jesteś taką fanką montowania filmików i lubisz to robić, to ja mam w sumie nagrania, których nie mam czasu pociąć, zrobić przejścia i dodać do nich muzykę, a następnie wyrenderować, więc jak jesteś chętna to wiesz, byłoby sympatycznie, jakbyś przyczyniła się do aktywizacji mojego małego kanału na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To samo jest z instagramem. Zamiast promować sieć to wrzucane jakieś durne memy. 

Jeśli coś wrzucać to screeny z forum, serwerów czy cokolwiek a nie byle aby było..

 

Dobra opcja to też reklama (płatna)na YT. Zawsze to ktoś by widział jakby oglądał jakiś filmik a tu cyk i reklama się wyświetla sieci serwerów.

Screenshot_2023-03-02-16-11-59-970_com.instagram.android.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...