Skocz do zawartości
Fr3sQ

Skarga - YOSHIMURA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym aby administracja przyjrzała się temu adminowi, ponieważ nie wykonuję on swoich obowiązków. 

 

Wszedłem akurat na mapę "awp4one". Admin grał w najlepsze, a dzieci "darły ryje", 3-4 osoby w wieku szkoły podstawowej które się wyzywały, przeklinały, ogólnie jeden wrzask. Napisałem do admina aby coś z tym zrobił, dostałem odpowiedz że jest on w drużynie przeciwnej więc nie słyszy. Mapa dobiegła końca bez żadnych konsekwencji dla tych osób, po mimo moich licznych skarg. Po zmianie mapy admin był z tymi osobami w teamie, nadal nic nie zrobił, a przecież nie miał już wymówki. Nie wiem jakie macie tu zwyczaje ale nie da się grać w takich warunkach, zwłaszcza że nie ma komendy "/mute". Moim zdaniem admin albo grał bez dźwięku(do wybaczenia, ale mógł powiedzieć...) albo po prostu nie ogarnia. Moim zdaniem to drugie bo w pewnym momencie zapytał mnie "ej ty masz adma?" odpowiedziałem że nie, on na to "to kto zbanował tego gościa?" - Banowanie przez przypadek jest przykładem braku kompletnego pojęcia o amxx. 

 

Prosiłbym przede wszystkim o sprawdzenie kompetencji tego pana.

 

 

 

Ev0 - Demka niestety nie nagrałem, a z tego co wiem hltv nie nagrywa głosu. Liczę na uczciwość admina, brak kompetencji i tak kiedyś wyjdzie na jaw.

 

Jeśli ktoś wtedy grał to bardzo proszę o wypowiedz. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...