Jump to content

Recommended Posts

Witam, od kilku dni pykam sobie na serwisie i zauwazylem, ze jedna z dwóch klas, które zamieszcze tutaj w propozycji jest według mnie kompletnie NIEZBALANSOWANA do innych UWAGA " DARMOWYCH " klas.
Mowa tutaj o klasie Amadeusz. Jest on zbyt silny jak na klase darmową i BARDZO odskakuje od pozostałych klas. Duzo osób gra tą postacią i nie ma co sie dziwić, wiadomo dlaczego. Proponuje zmniejszyć mu o wiele DMG +INT, lub troszkę zmniejszyć i zamienić MP5 na UMP'a. Tak wiem wiem, ze Amadeusz to zawsze MP5, ale niestety, ta postać jest za silna xD chętnie wysłucham tez innych propozycji jakby mozna tą klase znerfić.

Druga klasa, trochę mniej wazna niz ta pierwsza, ale tez warta uwagi, to: Zwiadowca a mianowicie jego smoke, które są trujące, ten DMG niby jest okej, pada sie mniej wiecej od 3-4 ciosów ( zalezy ile ma sie HP ), ale myśle, ze spoko pomysłem było by zmniejszyć mu ilość tych smoków do 1

Link to comment
Share on other sites


Co do klasy Amadeusz to sie zgadzam, nie jest zbalansowana do innych klas darmowych.
A jezeli chodzi o Zwiadowce, to duzo osób nim chyba nie gra, wiec nie wiem czy jest sens nerfić, ale w sumie... 1 smoke byłby tez niby git.

Link to comment
Share on other sites


Amadeusz - był już nerfiony, ta klasa jest mocna na bliski dystans tylko - I TO W WARIANCIE JEŚLI GO BUDUJEMY POD INT

Zmiana broni, sprawi, że klasa będzie NIE grywalna. 

 

Zwiadowca - Jak dla mnie nie potrzebna zmiana, nie spotkałem się z narzekaniem innych na ilość smoków zwiadowcy. Jest zbalansowana, jest to fajny dodatek, a te smoki nie przeważają jakoś mocno nad rozgrywką. ( popytam ludzi co o tym myślą, ale narazie temat zwiadowcy zamykam ) 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...