Skocz do zawartości
Chrysmas

 zamknięty A może by tak?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka proponuję dodać klasie Ninja i Cybersuit (chyba tak się nazywała) Po 10000 HP, całkowitą niewidzialność, i maksymalną kondycję jaką się da :) Wtedy na pewno jeszcze więcej ludzi będzie grało na serwerze.

A tak na serio to praktycznie nie da się zabić graczy którzy grają tą klasą. Więc proponuję dać nerfy dla tych klas bo ludzie wchodzą i wychodzą wkur*ieni bo nie da się zabić tych osób. Problem mają dobrzy gracze nie mówiąc już o tych którzy grają w grę od niedawna. 

 

+ Dodajcie jakieś mapy i wyrzućcie te wszystkie mirage żeby tylko jeden został bo sie rzygać chce od tej mapy jak i od innych bo grane jest tylko Mirage&Westwood.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do NINJY - 2 tygodnie temu, był post nawet o BUFFA dla tej klasy, co szybko zdementowaliśmy i wyjaśniliśmy, dlaczego nie ma to sensu. 

Co do nerfa, również nie planujemy nic w tej klasie zmieniać,  jest aktualnie najbardziej grywalną i zbalansowaną wersją siebie. 

Są mapy gdzie jest mniej widoczna, są mapy na której jest o wiele bardziej widoczna, zależy od otoczenia. 

 

Co do Cybera - Tu się musze zgodzić, Cyber jest aktualnie najlepsza klasą na serwerze, RAKIETY | 2x skok | NIEWIDKA, chyba trzeba wrócić do poprzedniej widoczności tej klasy, coraz więcej ludzi na to narzeka, i sa mapy w której Cyber jest widoczny jak ninja, który w dodatku skacze ma rakiety i m4. @aquax 

 

Co do map - Postaramy się zmienić problem mirage - fakt trzeba zostawić 2 wersje tej mapy max + dodać pare nowych, więc to temat który postaramy się w najbliższej przyszłości poprawić. 

Edytowane przez Adamekh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wedlug mnie klasa [PREMIUM] NINJA jest bardzo dobrze zrobiona. Wszystko zalezy od tego jak nią grasz. Jak uzywasz skoków i robisz strefy to dasz sobie rade. Jak jestes słabiakiem, to bedzie Ci szło gorzej, wiadomo :D jedyna opcja to moze lekko zwiekszyć HP, w końcu ma samą kose i USP'a.

To samo tyczy sie klasy [PREMIUM] Cybersuit Jestes dobrym graczem - kosisz na serwerze, w koncu klasa PREMIUM. Ja osobiście nie mam pojecia co dałoby rade u niej znerfić. 
- M4 - sama broń pasuje do nazwy tej klasy, albo tylko dla mnie XD
- Rakiety - Sa w sumie git zrobione, bo nie zabijają na hita jak na wiekszości serwerów, gdy ma sie full inte, nawet z perkiem GENIUSZ nie zabijesz raczej na hita, bo MAX jaki mozesz dac dmg wtedy to 100 ( a nie zawsze wchodzi, bo mozesz zajebac za 50 ). Jedyna mozliwosc jaką widze w samych " rakietach " to zwiekszyc cooldown miedzy pierwszą a drugą. 
- Wydaje mi sie, ze wiekszość osób ( ale moge sie mylic ) leci full inta a pozniej konda. Z tej racji postac ma 115HP, to nie jest duza ilość, wystarczy head z AK, albo 2 heady z innych broni. W mojej opini nie jest ciezko zabić tą klase.

To jest moje zdanie, co z tym zrobi GÓRA to nie moja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NINJA - Moim zdaniem najbardziej zbalansowana klasa, lecz zarazem nie każdy nadaje sie do grania ninja moim zdaniem do tej klasy jest potrzebny jaki kolwiek movement

 

CYBERSUITJest mocna klasą premium lecz nie uważam ja za najlepsza moim zdaniem jest to STALKER który zasługuje na nerfy, tylko chciałbym zauważyć ze na serwerze występuje tylko 3 mocnych cybersuitów którzy wykorzystują walory tej klasy , reszta są to osoby z maks 20/30 lvl które nie robią za dużo, bez sensu jest nerfienie rakiet którymi nawet nie zabijesz osoby mającej powyżej chyba 130-150hp + wytrzymałość/Kevlar z vipa , m4a1-s w sumie najbardziej pasuje do tej klasy nie widzę sensu zmieniana na inna broń, niewidzialność znerfił bym około 10-20% do obecnego stanu 

Edytowane przez Skrrrttt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do NINJI to opcja zwiekszenia HP jest spoko, albo po prostu zwiekszyć jej speeda. Wiecej kondy tez było by ok. Mozna by tez jej dac 2 skoki, opcji jest duzo. Jezeli chodzi natomiast do klase Cybersuit to sam nie wiem. Nie zawsze rozwalam serwer gdy gram tą klasą, a tak powinno byc jezeli jest " zbyt OP " Mozna zwiekszyć jej widoczność lub zwiekszyć cooldown rakiet.

Edytowane przez Quaard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, mKs. napisał:


- Wydaje mi sie, ze wiekszość osób ( ale moge sie mylic ) leci full inta a pozniej konda. Z tej racji postac ma 115HP, to nie jest duza ilość, wystarczy head z AK, albo 2 heady z innych broni. 

 

Co do HP to raczej bym zostawił taki jaki jest, 115HP przy tym co ma ta klasa to w sam raz lub nawet za dużo, przykładowo Kapitan[P] na start ma 80HP max +50lvl ma 130HP nie jest łatwo to dobić. Kapitan[P] jest bardzo łatwy do zabicia z niskim poziomem. Jeżeli aktualnie na stan lvl teraz na serwerze wchodzi nowy kapitan ma naprawdę ciężko, po resecie serwera szanse są  wyrównane. Dlatego nie napisałem jeszcze żadnej propozycji buff'a życia Kapitana[P]. Tak czy inaczej to przy okazji Kapitana[P] można bardziej  narzekać na niskie  HP 

Nerf co do cooldown'u Rakiet Cybersuit'a[P] zgadzam się jak najbardziej jak i zwiększenie widoczności za dużo ma ta klasa 

Ninja[P] jest aktualnie najlepiej zbilansowana (ktoś zawsze będzie narzekał). Inne klasy że jest za mocna dostaje nerfa za chwile osoba grająca Ninja[P] napisze post żeby dać buff'a bo ciężko się gra  zmiany tej klasy są tak naprawdę od lat, temat poruszany dziesiątki razy, zmiany totalnie niepotrzebne.

Edytowane przez Niereformowalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...