Skocz do zawartości
VesseMiR

 odrzucone Odwołanie Lambert

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:   Lambert
Godzina, data zdarzenia:  04.04.2023 16:33
Mapa:  de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:197116101
Uzasadnienie: Grałem sobie dla chillku only revolver wiec chyba adminowi to grubo przeszkadzało :D Ban bez podstaw ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+podpisy pod profilem gracza

+admin ptychu również zauważył że dziwnie gra i zapytał na pv czy on czasami tu bana za wh nie ma 

+oraz chyba admin ptychu też go sprawdzał w tym momencie co dostał bana

+gracz nawet sie kryje czasami sprawdza miejscówki ale pobieżnie chyba ze jest tam gracz 

-moim zdaniem gracz posiada WH widać to po tym jak gra i jak dużo wie, więc albo wh albo chce mieć taki 6 zmysł jak on. Zresztą dużo widać po jego grze, ze graczem wysokich lotów to on nie jest a mimo to wie bardzo dużo 

+prawdopodobnie bany na innych sieciach za wh 

 

0:30 rozgrzewka na rampie może przypadek może nie, już wycelowany wychodzi i strzela zanim wychyli 

2:30 zanim gracz wychyli już zaczyna strzelać nawet go nie słysząc 

2:43 wybiega z kuchni celuje odrazu to schowanego gracza mimo ze dalej tamten gracz nie dał znaku ze tam jest on dalej tam celuje 

3:05 gracz ucieka z jungle i nagle przestaje tam celować i celuje na gracza o którym nie ma jak wiedzieć 

3:14 ciekawy scan przez smoke celownik na graczu a jak cię chowa to przestaje strzelać 

4:18 prawdopodobnie z zamiarem wcelowania się w ławkę wiedział z dupy ze gracz tam jest a tego z auta zlekceważył 

5:54 co to za strzał z tych apartamentów gracz nawet nie wyskoczył a on zaczął już strzelać bo wiadomo ze rewolwer się musi załadować 

6:09 nagle strzały przez smoke idealnie w gracza (może przypadek) 

9:37 nagle bejtuje gracza na balkonie mimo ze nigdy tak nie robił 

12:47 taka typowa gra ma pixel wie gdzie gracz jest i ustawia się pod niego za każdym razem jak zmieni pozycje (i rak cały mecz)

18:40 no skąd mógł wiedzieć ze gracz tam jest udaje ze sprawdza ale cały czas wcelowany tam gdzie gracz 

18:55 dziwnie wie skąd gracz wychyli przez chwile celuje w głowę oraz ten pref 

https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20230404-1546-de_mirage.dem.zip

@VesseMiRnie dodawaj zbędnych komentarzy mówię chyba bo pisał mi na chat dla adminów dlatego mówię chyba ze miał cię banować i czy czasami nie miałeś tu bana za wh 

i nie będę co do sekundy rozpisywać każdy wie o jaka akcje chodzi i ciężko jest cofać co sekundę czasami a chciałem w miarę szybko rozpisać , co do sprawdzania miejscówek wszystko pobieżnie a nawet wcale gdy nie ma tam żadnego gracza ;)

a co do flick czy cokolwiek rewolwer musi chwile się załadować przed strzałem wiec niektóre flick albo pref są z dupy 

i jaki one way XD przypadkowy smoke i dziwnym trefem lecisz cały smoke celownik na graczu 

Co do prawdopodobnie itp ja oceniam demko i są to moje sugestie aby zwrócić na to uwagę przez kogoś z UB team oni ocenią czy słuszne 

Oraz każdy może się kryć wiec to czy raz sprawdzisz nie oznacza ze nie masz wh ;) 

Edytowane przez GumisTenGlobal
Odpowiedz do gracza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- podpisy to podpisy chcesz mogę ci dać multum -rep za wh

+ nic to nie wnosi

- dobrze że zauważył ale ten argument nic nie wnosi

- "chyba sprawdzał" dowiedz się zanim napiszesz

- sprawdzanie miejscówek normalna sprawa

- nie po prostu umiem grać a że 15 rundę z rzędu wybiegam b i krócę do jungli to wiem kto się gdzie ustawia

- "prawdopodobnie" sprawdź zanim napiszesz

 

A co do demka...  

0:30 - moi pickneli ten róg więc wyszedłem z prefirem dodatkowo moi tam strzelali więc wiedziałem gdzie on jest

2:30 - wiesz jeśli ci chodzi o drabinę to było słychać (podgłośnij csa) a jeśli o jungle to ty serio myślisz że ktoś ci wybiegnie pałac na pełenej nie sprawdzając jungli ani schodów etc.? podstawa sprawdzania miejscówek?

3:05 - źle rozpisane

3:14 - zwykły flick? dodatkowo to był one way

dalej jest tylko źle rozpisane demko nic się nie pokrywa z tym co widać w danej minucie na demku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, z racji gdyż temat stoi już a mi nie przyszło powiadomienie XD zaraz będę Indian werdykt.

@VesseMiR sora za wydłużony czas.

2:30 b+
4:18 b+
5:54 b+
18:40 b+
18:55 b+
Reszta b-

NIE DOSTAJEZS UNBANA

 

Edytowane przez ALJZK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...