Jump to content

Recommended Posts

 

Nick na serwerze:  Pusher
Wiek: 23
Znajomość AMXX (0/8): Myślę, że 8. Pluginów od zera nie napisze, za to w kodzie mniej więcej się odnajdę i coś wykombinuję
Doświadczenie:było tym co każda sieć chciała mieć u siebie na hostingu. Byłem h@,j@ na kilku dużych sieciach (30k użytkowników to był mój max.), swoich serwerów to już nawet nie zliczę.. Ostatnio też coś próbowałem, ale nie stać mnie żeby wydawać tyle na boosty :P Jeżeli chodzi o inne odpowiedzialne stanowiska to byłem również moderatorem na forum jednego z bardziej znanych serwerów Metin2 - Ravii. Nie będę wspominał o swoich projektach których byłem głównym administratorem, bo zbytnio one nie wystrzeliły.. xD Kiedyś jeszcze działałem troche z Krasnalem (tym wariackiem od kozackich stylów :D) Moderowałem u niego na forum o tematyce webmasteringu.. Niestety kontakty się ze wszystkimi pourywały.
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: tak
SID: STEAM_0:0:575053842  
Link do profilu na STEAM:https://steamcommunity.com/id/syroexe/ {VAC, będę zmieniał konto, ktoś grał sobie na moim PC w CS:GO niekoniecznie fair)
Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/Pusher/80.72.40.110:27027/
Kontakt: STEAM / Forum - Jak będzie trzeba coś jeszcze wymyślimy.
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: CS 1.6 to moje dzieciństwo, na tym serwerze pykam sobie 4fun, w miarę możliwości staram się wbijać. (Mam taką pracę, że czasem może mnie nie być ale to do wyjaśnienia na PW) Myślę, że byłbym dobrym adminem :) Zawsze staram się oceniać graczy uczciwie i sprawiedliwie.

Edited by Pusher
Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...