Skocz do zawartości
Ern`

Iluzjonista

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): dziś,21:30

 

Nick admina/gracza, który zawinił: ILUZJONISTA (jak zawsze)

 

Dowody:

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Reason: 'spam i prowokacja, zawsze mozesz rozpisac na forum'

[AMXBans] Duration: '1 hour'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:4:1440717829'

[AMXBans] Your IP: '178.218.227.2'

[AMXBans] ========================================

Świadkowie: Cały serwer.

 

Uzasadnienie:Cóż, można pobrać demko, widać tam czat i można popatrzeć na prowokacje, która rzekomo miała miejsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napiszę w jednym skoro się tyczy tego samego gracza: temat poprzedni: http://multi-head.pl/index.php?/topic/71404-iluzjonista-x2/

 

 

 

 

 

1) nie pisze się publicznie że ktoś czituje i jest to w regulaminie, a także bezpodstawnie mnie oskarżasz, wiele razy CI pisałem że możesz mnie rozpisać.

 

2) nawet jak Cię upomniałem Ty delikatnie ujmując i tak swoje robisz, piszesz że mam wh, ze inni admini to widza ale mnie nie banuja etc.

 

jak dla mnie to tylko przynosi negatywną ocenę serwera, jak ktoś nowy coś takiego zobaczy to ucieknie więc kickuje lub banuję (i tak bardzo tolerancyjnie pozwalam Ci na dlugi czas że może tym razem poprawisz się swoim zachowaniem ale po 5 minutach czy kilkunastu, a Ty dalej swoje ... )

 

3) texan dostał bana za to że powiedzial przez mikro do gracza "kurwa cwel jebany" jak go zabił, tym bardziej że ma admina to nie pasuje jego zachowanie.

 

Dwa razy go banowałem ale po minucie wszedł bo albo sam dał sobie ub albo ktoś mu dał to ub.... co teoretycznie jest jednoznaczne z aktywnym banem (jest to na demku) ale jak tutaj każdy po znajomości gra to i ub sobie dawają i taki texan czuje się bezkarnie...

 

Może to potwierdzić wiele osób jak się on zachowuje... lub paulinka, tak samo slowa jego są bezkarne... a przecież na serwerze grają dzieci które mają 10 - 13 lat i nie koniecznie znaja takie słowa lub niekoniecznie chcą takie słyszeć co drugim słowie...

 

Jedynie goldi w miarę się nie odwołuje i porównując do was wszystkich wiele razy z pokorą przyjał bana chociaż i tak zbytnio się nim nie przejął :<

 

 

 

 

 

P.S.

 

zawsze patrzę się i obiektywnie i neutralnie do danych osób, jak ktoś gra częściej to go kojarzę bo mam dobrą pamięć (taki talent)

 

Nie każdy potrafi dorosnąć, a niektórzy tego nie chcą.

 

 

 

a to że serwer wygląda jak gimbaza przez 3-5 osób.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie pisałem publicznie, że ktoś czituje i doskonale oboje o tym wiemy. Żartowałem, że kolega ma wh i oboje się z tego śmialiśmy. A ty oczywiście myślisz, że jesteś gwiazdą serwera i wszyscy mówią o Tobie, co jest śmieszne.

 

 

 

Dajesz bana z przekleństwem, a uważasz, że nie powinno się przeklinać, więc coś pokręciłeś, chciałeś zabłysnąć teraz, a Ci nie wyszło. Czyli, wg tego co napisałeś, wnioskuje taki fakt, że sam sprawiasz, iż ludzie odchodzą z serwera, bo przecież przeklinasz,a oni przez to wychodzą, jak to uważasz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W Polsce w najbliższych wyborach wygra jedna partia z dużą przewagą (prawdopodobnie) ale mimo wszystko jeszcze inne znajdą się w sejmie.

 

Każdy ma prawo głosu, każdy mówi, każdy skarży, każdy żyje.

 

 

 

Żyjemy w czasach w których kłamstwo jest słodkie jak miód i używane przez każdego.

 

 

 

Oceniam obiektywnie do sytuacji i długości gry oraz czynu danego gracza. Oczywiście mogę zacząć nagrywać każde wejście na serwer, i udawadniać że takie cwaniaczki jak Ty nie mają racji :-)

 

 

 

a tak zostaje tylko demko hltv i to co napisałeś, oraz logi admina :>

 

 

 

Skoro masz rację, to napisz aby zmienili regulamin:

 

1) żeby można było obrażać

 

2) żeby można było czitować

 

3) żeby można było podrzeżniać i prowokować

 

itd.

 

 

 

admin chyba nie jest potrzebny (jak widać teraz nie) skoro ludzie Twojego pokroju mają usta otwarte tak szeroko jakby nauczyli się tego robić podczas ... pewnej czynności.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sytuacji nie znam, nie bylo mnie wtedy, ale prosze was zalatwcie sprawy indywidualne miedzy soba bez zbednych kickow i banow a potem roztrzasania tego na forum... i nie piszcie o piaskownicy skoro sami sie w niej bawicie... Ban juz minol zamknijmy ten temat, umowcie sie na piwo czy cos :P

 

 

 

P.S Co do reszty wypowiedzi Iluzjonisty, zgdze sie i potwierdze bez podawania personaliow ze nie do konca kazdy Admin daje dobry przyklad. Wpadki sie zdarzaja, emocje rowniez ale pewne sprawy sa notoryczne. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...