Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego korzystając z wybranej klasy nie mogę w pełni się cieszyć z jej umiejętności... Miny przed czy za wejściem liczą się jak w przejściu, po 2 dlaczego nie mogę stawiać ich tam gdzie inny gracz jest w stanie je przeskoczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8. Nie stawiamy min oraz pułapek (również trucizny), na:
- pace,
- bs’ie,
-przy hostach (przed bezpośrednim wejściem do pomieszczenia z hostami i w nim np. resp TT cs_italy2),
- respie wroga,
- drabinie, pochylni, schodach, w oknach oraz jedynie w drzwiach, które możemy otworzyć
- w wentylacji (w bliskiej odległości od niej/przy wyjściach z tych miejsc)
- w wąskich korytarzach np na mapie de_westwood, de_eldorado
włącznie z bezpośrednim wejściem/wyjściem do nich
*Zakaz stawiania 3 min na sobie jedynie w wąskim przejściu
*Zakaz stawiania ELEKTROMAGNESU przy hostach oraz na bs’ie i respie wroga.
*Zakaz używania komendy /odblokuj będąc w pułapce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dobrze ja to rozumiem tyle ze nie stworzyłem żadnej z przedstawionych podpunktów, miny stawiałem w dozwolonym miejscu. Jeżeli postawiłem ja niwechcacy to przeprosiłem lub uprzedziłem... a tu nagle bez jakiejś kary lub ostrzezenia dostalem bana na 3 godziny. jest to nie fer i w dodatku osoby ktore w nie wpadały to te które akurat właśnie graja po hamsku albo płaczą i utudniaja gre... bo zaden gracz a nawet admin ktory mnie ukarał nie wszedł w zadna z moich min  :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stawiałeś miny w przejściach ,byłeś upominany o to pare razy. Ile można upominać?  

Ban jak najbardziej słuszny.

Teraz będziesz dwa razy mysłał zanim postawisz mine tam gdzie nie wolno

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale powiedz czy wszedłes chodz raz na moja mine ? nie chce sie klocic bo to nie ma sensu ale w takim razie prosze o umieszczenie w regulaminie ze miny przed wejsciem sa tez zabronione... a ja zaczne grac po prostu inna klasa  by nie łamać zasad i grać znów z  przyjemnością  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  

Godzinę temu, NarcotiK napisał:

dobrze ja to rozumiem tyle ze nie stworzyłem żadnej z przedstawionych podpunktów, miny stawiałem w dozwolonym miejscu.

W dniu 14.02.2021 o 17:59, Born napisał:

8. Nie stawiamy min oraz pułapek (również trucizny), na:

W dniu 14.02.2021 o 17:59, Born napisał:

- w wąskich korytarzach np na mapie de_westwood, de_eldorado włącznie z bezpośrednim wejściem/wyjściem do nich

https://prnt.sc/wBIbsgSSJMf_ 

W dniu 14.02.2021 o 17:59, Born napisał:

31. Regulamin może ulegać zmianom, nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go!

Czyli byłeś świadom ze stawiałeś miny przed korytarzem, regulamin mówi jasno ze zakaz stawiania w korytarzach włącznie z bezpośrednim wejściem/wyjściem wiec nie rozumiem dlaczego jak regulamin min został Ci wycytowany nadal pisałeś żeby zostało dodane coś co już jest?

 

Godzinę temu, NarcotiK napisał:

dostalem bana na 3 godziny

Za długi ten ban, w szczególności ze był to 1szy ban dla gracza,

 

@Abraa  Dostajesz ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...