Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego korzystając z wybranej klasy nie mogę w pełni się cieszyć z jej umiejętności... Miny przed czy za wejściem liczą się jak w przejściu, po 2 dlaczego nie mogę stawiać ich tam gdzie inny gracz jest w stanie je przeskoczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8. Nie stawiamy min oraz pułapek (również trucizny), na:
- pace,
- bs’ie,
-przy hostach (przed bezpośrednim wejściem do pomieszczenia z hostami i w nim np. resp TT cs_italy2),
- respie wroga,
- drabinie, pochylni, schodach, w oknach oraz jedynie w drzwiach, które możemy otworzyć
- w wentylacji (w bliskiej odległości od niej/przy wyjściach z tych miejsc)
- w wąskich korytarzach np na mapie de_westwood, de_eldorado
włącznie z bezpośrednim wejściem/wyjściem do nich
*Zakaz stawiania 3 min na sobie jedynie w wąskim przejściu
*Zakaz stawiania ELEKTROMAGNESU przy hostach oraz na bs’ie i respie wroga.
*Zakaz używania komendy /odblokuj będąc w pułapce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dobrze ja to rozumiem tyle ze nie stworzyłem żadnej z przedstawionych podpunktów, miny stawiałem w dozwolonym miejscu. Jeżeli postawiłem ja niwechcacy to przeprosiłem lub uprzedziłem... a tu nagle bez jakiejś kary lub ostrzezenia dostalem bana na 3 godziny. jest to nie fer i w dodatku osoby ktore w nie wpadały to te które akurat właśnie graja po hamsku albo płaczą i utudniaja gre... bo zaden gracz a nawet admin ktory mnie ukarał nie wszedł w zadna z moich min  :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale powiedz czy wszedłes chodz raz na moja mine ? nie chce sie klocic bo to nie ma sensu ale w takim razie prosze o umieszczenie w regulaminie ze miny przed wejsciem sa tez zabronione... a ja zaczne grac po prostu inna klasa  by nie łamać zasad i grać znów z  przyjemnością  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  

Godzinę temu, NarcotiK napisał:

dobrze ja to rozumiem tyle ze nie stworzyłem żadnej z przedstawionych podpunktów, miny stawiałem w dozwolonym miejscu.

W dniu 14.02.2021 o 17:59, Born napisał:

8. Nie stawiamy min oraz pułapek (również trucizny), na:

W dniu 14.02.2021 o 17:59, Born napisał:

- w wąskich korytarzach np na mapie de_westwood, de_eldorado włącznie z bezpośrednim wejściem/wyjściem do nich

https://prnt.sc/wBIbsgSSJMf_ 

W dniu 14.02.2021 o 17:59, Born napisał:

31. Regulamin może ulegać zmianom, nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go!

Czyli byłeś świadom ze stawiałeś miny przed korytarzem, regulamin mówi jasno ze zakaz stawiania w korytarzach włącznie z bezpośrednim wejściem/wyjściem wiec nie rozumiem dlaczego jak regulamin min został Ci wycytowany nadal pisałeś żeby zostało dodane coś co już jest?

 

Godzinę temu, NarcotiK napisał:

dostalem bana na 3 godziny

Za długi ten ban, w szczególności ze był to 1szy ban dla gracza,

 

@Abraa  Dostajesz ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...