Jump to content

Recommended Posts

Nick: MEfiu
Wiek: 27 w grudniu
Doświadczenie (w byciu adminem): Pare lat około 5 posiadałem swój serwer, byłem opiekunem coda na innej dużej jak na tamten czas sieci, wielokrotnie byłem adminem lub w teamie UB itp.
Znajomość AMXX (W skali 1-10):  wg skali wychodzi na jakieś 8 może 9 aczkolwiek nie bawiłem się w edycje pluginów :P
Staż w CS-sie: od 15 r.ż. z przerwami czyli 12lat z przerwami
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Gram już jakiś czas na serwerze, admina jakiegokolwiek tak właściwie widziałem tylko raz, rozumiem, że sezon wakacyjny i są urlopy (sam obecnie na takim przebywam ze względu na narodziny dziecka), ale no niestety wakacje mają również dzieci w szkole którzy lubią sobie powchodzić i poutrudniać grę i też ją psuja cheatowaniem etc. . Posiadam myślę, że również dosyć fajne doświadczenie jeśli chodzi o bycie adminem z racji, że różne stanowiska zajmował w tym jak już nadmieniłem wcześniej posiadałem swój serwer, który całkiem fajnie się kręcił. Obecnie mam  całkiem sporo czasu wolnego by wbić na serwer czy na chwile czy na dłużej więc gdzieś tam uczestnicze w tej rozgrywce. Dodam również, że jest mało adminów i mimo wszystko ciężko kogoś sie doprosić o wejście na chwilę chociaż na serwer a ja mimo iż nie zawsze jestem na serwerze to na komputerze bądź telefonie przegladam sobie różne sprawy więc wejść oraz zainterweniować uważam, że byłbym w  stanie znaleźć tą chwilkę. Staram się być kulturalny aczkolwiek wiadomo każdemu zdarzy sie słabszy moment i się człowiek "gotuje" i wyrzuci parę wyrazów za dużo z siebie ale to jest do ogarnięcia. Myślę, że parę osób takich co są dłużej na serwerze powinni mnie tutaj kojarzyć. Wiem, że moja aktywność oraz staż na forum nie są jakoś imponujące ale jeśli nie mam konkretnego powodu to nie widzę sensu "nabijania postów na siłę", wolę raz konkretnie sensowny post bądź temat napisać a nie na siłę pisać odpowiadać by mieć posty :P Z racji również na doświadczenie jestem raczej w stanie odróżnić cheatera od dobrego gracza. Przepraszam, że tak się rozpisałem i może być nieskładnie ale może komuś się będzie chciało całość przeczytać i nie zaśnie :D
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie ale myślę, że w granicach od 2-4h.
Kontakt: Steam najczęsciej ewentualnie DC
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Mefiu/80.72.43.106:27022/

Pozdrawiam MEfiu :]

 

PS. Pozdrawiam również mame tatę i rodziców.

Edited by PsychoMEfiu
Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...