Skocz do zawartości
VitaFit

 odrzucone Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:   (Forum: VitaFit )  - ( Gra: Vita ) 
Wiek: 28
Link do BanID:  
https://banid.pl/kto?to=0%3A1%3A13463744
CS 1.6/CS:GO:  Cs 1.6

Dwumiesięczny staż na forum (Tak/Nie): Tak

Konto Steam:  YES 

Doświadczenie: UBT jeszcze nigdy nie bylem ale szybko sie ucze. aktualnie admin na cod 200 z dosyc fajnym doswiadczeniem.  ( ale po przerwie musze bardziej byc pewny siebie w podejmowaniu decyzji xD ) 

gram w cs'a od paru ladnych lat. ex admin na kilku serverach. aktualnie admin na Cod 200. mialem dluga przerwe od CS'a ale wrocilem pare miesiecy temu i zasiedzialem sie na cod 200. chce pomoc, nie bylem nigdy UBT. ale szybko sie ucze i jak by ktos znalazl chwile czasu, wyjasnil co i jak ( Na poczatek moge sie przygladac ). gwarantuje ze nie zawiode. raczej jestem lubiany ale potrafie byc irytujacy na swoj sposob xD przesiaduje  wiele godzin na forum / jak i na servie, wydaje mi sie ze juz sie zadomowilem u was i chcial bym jak najlepiej dla servera na ktorym spedzam wiekszosc czasu. mysle ze mogl bym byc przydatny. 

Nie bedzie focha jak nie chcecie mnie :D Zrozumiem. 

Edytowane przez VitaFit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...