Skocz do zawartości
Skrec Wasa

 pozytywne Niesluszny ban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj okolo godziny 22:20 zostalem zbanowany przez administratora o nicku Vita. Gralem klasa ktora miala wbudowanego wallhacka (chyba terrorysta, jedna z lekkich klas).
Wydaje mi sie ze ta osoba jest niekompetentna poniewaz nie zrobil mi screenshotow przed zbanowaniem.  Ponizej wklejam wiadomosc z konsoli:

[MultiHeadBans]-------------------------------------[MultiHeadBans]
||| Zostales zbanowany!
||| Nick: Skrec Wasa
||| IP: 83.4.126.143
||| SteamID: STEAM_1:0:1546030491
||| Admin banujacy: Vita
||| Powod: Czitowanie
||| Ban utworzony: 07.09.2023 - 22:22:37
||| Dlugosc: Na zawsze
||| Serwer: [COD 200] ★    MULTI-HEAD ★   RESET 28.07 ★                    1s1k (de_mirage)
||| Pozostaly czas: Na zawsze
||| Wygasnie: Nigdy
[MultiHeadBans]-------------------------------------[MultiHeadBans]

[MultiHeadBans]-------------------------------------[MultiHeadBans]
||| You are banned
||| Nick: Skrec Wasa
||| IP: <wycialem>
||| SteamID: STEAM_1:0:1546030491
||| By admin: Vita
||| Reason: Czitowanie
||| Ban created: 07.09.2023 - 22:22:37
||| For length: Permanent
||| On: [COD 200] ★    MULTI-HEAD ★   RESET 28.07 ★                    1s1k (de_mirage)
||| Time left: Forever
||| Will expire: Never
[MultiHeadBans]-------------------------------------[MultiHeadBans]
Kicked by Console: "You are banned. Check Your console."

 


Ponizej wklejam wiadomosc od Vita, warto ja przeczytac:

*SPEC* [VIP] PRO8L3M Vita (92): skrec wasa pewnie myslisz ze ban = ssy wiec wyjda czyste i sie odwolasz xD 

Zostalem zbanowany bezpodstawnie, wczesniej pisalem na chacie ze jest to "wbudowany" wallhack ktory posiada klasa ktora gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@kameleonn nie rozpisuje bo demko krotkie 

@Skrec Wasa nie pierdol glupot chlopcze.   klasa co ma wbudowane wh ?  masz na mysli radar ? i to ma byc twoje alibi by nie wykryc twego wh ? i chcesz mi powiedziec ze ten radar niby ci pokazywal gdzie dokladnie jest gracz ? w ktorym dokladnie momencie na kucaku wychodzi np z budynku ? i wiedziales czy stoi czy kuca by odrazu miec wymierzone w glowe ? wes takie bajki to nie mi. 

skrecwasa.dem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Just now, Skrec Wasa said:

 

Grales terrorysta... terorysta nie ma wallhacka a radar . gracz ktory ci sie podkladal latal na kucaku !!!! chlopie zrozum to ze wpadles ! dlatego ten gracz potem sie smial czy ustawka sie udala !  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Akurat również grałem w tym czasie na serwerze kiedy wyłapałeś bana. 

To co piszesz, jest dosłownie śmieszne! Przed chwilą z ciekawości przetestowałem klasę terrorysta o której wspomniałeś i nie ma ona 'wbudowanego wallhacka' tylko widzi przeciwników na radarze co przy wyższych klasach które mają sporą kondycję kompletnie sobie nie radzi, oglądałem Ciebie również przy każdym padnięciu i jestem w 100% przekonany, że latałeś odpalony. 

W pewnym momencie na mirage co wspomniał Vita, specjalnie zrobiłem prowokację z wyjściem wyżej, kucnięty, bez kroków a Ty wiedziałeś gdzie pojawi się moja głowa, chwilę później zacząłeś walić zza winkla jeszcze zanim się pojawiłem. No szanujmy się. 

Pozdrawiam, CAR NET. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze się bezczelnie śmiałeś na serwerze, nie wiedząc że jest admin i kim jest admin na pytanie odnośnie tego, że wyłapiesz zaraz bana za WH - Twoja odpowiedź: to się odwołam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, CAR NET napisał:

Akurat również grałem w tym czasie na serwerze kiedy wyłapałeś bana. 

To co piszesz, jest dosłownie śmieszne! Przed chwilą z ciekawości przetestowałem klasę terrorysta o której wspomniałeś i nie ma ona 'wbudowanego wallhacka' tylko widzi przeciwników na radarze co przy wyższych klasach które mają sporą kondycję kompletnie sobie nie radzi, oglądałem Ciebie również przy każdym padnięciu i jestem w 100% przekonany, że latałeś odpalony. 

W pewnym momencie na mirage co wspomniał Vita, specjalnie zrobiłem prowokację z wyjściem wyżej, kucnięty, bez kroków a Ty wiedziałeś gdzie pojawi się moja głowa, chwilę później zacząłeś walić zza winkla jeszcze zanim się pojawiłem. No szanujmy się. 

Pozdrawiam, CAR NET. 

Mowiac "wh" mialem na mysli ten radar, chyba nie jest ciezko sie domyslec. Kilka osob zginelo w kilka minut i od razu polecial ban bez zadnych screenshotow!
Jesli chcecie ciagnac ta dyskusje to zapraszam na discorda, bede tam przez ok. 30 minut i z checia porozmawiam bo gram w ta gre nie od dzis. 
100% przekonanym nigdy nie mozna byc, jesli gralbys na snaxa ktory z nudow wpadlbym na serwer to tez bys go banowal tylko dlatego, ze potrafi grac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Idac tym tokiem myslenia "grales terrorysta dla zaslony" mozna ludzi banowac za speedhacka bo ktos gra speedrunerem czy jak on sie nazywa (ten z auto bh), bo jakos tak szybko sie rozpedza. 
Nie jestem wszechwiedzacy ale kiedys bylem przez krotki okres czasu administratorem i wiem ze powinny poleciec screenshoty, szczegolnie ze to call of duty mode w ktorym nie masz pewnosci gdy ktos gra postacia ktora ma RADARD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...