Skocz do zawartości
123barto

 zaakceptowane Podanie barto

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: 123barto | asddsa
Wiek: 29
Znajomość AMXX (0/8): 7
Doświadczenie: 8 lat temu wycofałem się z cs'a przed tym jednak adminstratorowałem na bardzo dużej ilości serwerów w tym miałem przez kilka lat własne. 
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Nie, jednak jeżeli to będzie jedyny warunek jestem zobligowany dokonać natychmiastowego zakupu.
SID: - 
Link do profilu na STEAM: - 
Link do profilu na Game Tracker: GM wyrzuca komunikat o braku serwera w swojej bazie.
Kontakt:  PW na forum
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Posiadam duży zapas czasu, gram w różnych porach w tym najczęściej poranki, wieczory i noce. Mam kilka lat doświadczenia w branży i nie cierpie momentów kiedy na serwerze zbierze się fajna ekipa i jeden luj psuje wszystkim rozgrywkę. Są takie momenty gdzie na serwerze zbiera się naprawdę dużo osób i po chwili uciekają, bo ktoś niszczy radość z gry darciem się przez mikrofon, wyzywaniem na czacie czy stawianiem min na hostach itd. 

 

edit1: Po przejrzeniu działu z podaniami widzę, że za akceptowanych jest naprawdę dużo, a po miesiącu gry admina pierwszy raz widziałem dzisiaj. Gram dosyć dużo. 

Edytowane przez 123barto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przejrzałeś, ale nie zobaczyłeś, że ci co dostali akcept już tej rangi nie posiadają obecnie nie ma żadnego admina na codzie po prostu brak chętnych przyjmę cię właśnie z tego względu i, mam nadzieję, że nie zawiedziesz oczywiście po zakupie cs 1.6 zgłoś się do mnie na pv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...