Skocz do zawartości
real_gawel

Niekompetentny i nieprofesnjonalny admin - ¢

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 08.10.2023 - 21:53:29
Nick gracza: ¢
Dowody: screen poniżej

c.png.6d66021bfbca83afa849c17fac9dddce.png
Świadkowie: wszyscy grający na serwerze
Uzasadnienie: Admin ani razu mnie nie ostrzegł za co jest kick/ban, jedynie mówiąc puste frazesy w stylu "zmien spray" albo "cos do powiedzenia". Jeśli coś jest nie tak, to może to wyjaśnij i powiedz, dlaczego mam zmienić spray zamiast mnie kickować, banować i przeinaczać mój nick? Nie życzę sobie tego i mam nadzieję, że jakiś head admin zrobi porządek z tym niesmacznym zajściem. Uważam, że osoba pełniąca rolę admina powinna wykonywać obowiązki w sposób kulturalny, profesjonalny i być przy tym kompetentna. Admin o nicku ¢ taki nie jest, mam nadzieję że ekipa zrobi z nim porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytat

Admin ani razu mnie nie ostrzegł za co jest kick/ban

Wchodząc na serwer z góry akceptujesz jego regulamin, a admin nie ma obowiązku tłumaczyć swojej decyzji. Jak dostajesz bana to jest w nim zawarty powód. Dalsze postępowanie jeżeli czujesz, że jest coś źle to temat na forum z obszernym wyjaśnieniem o co chodzi i co twoim zdaniem jest źle. Napisany w czytelny sposób i zawierający niezbędne informacje. 

Żeby ktoś to wyjaśnił to dobrze by było, żebyś podał np. swój nick z gry i jak najwięcej informacji. Serwer na którym to było, date i godzinę o której było wspomniane zdarzenie etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 minut temu, real_gawel napisał:

Admin ani razu mnie nie ostrzegł za co jest kick/ban

13 minut temu, real_gawel napisał:

jedynie mówiąc puste frazesy w stylu "zmien spray"

Przecież powód kicka/bana jest wyraźnie napisany podczas dostawania kicka/bana, i sam napisałeś ze ci pisał żebyś zmienił. Jak ktoś czituje to admin ma mówić żeby nie czitowal bo to brzydko nie ładnie i nie fair dla innych?:FailFish: Dostałeś kick -> bana na 5min -> bana na 1h -> bana na 1 dzien. Bany będą sie wydłużały. A to ze nick został złe napisany to nie umyślnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...