Skocz do zawartości
PaN_PiQuS

misje

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja jest taka żeby usunąć misje. Dlaczego?? a dlatego ze to jest cod 200 lvl i ludzie juz mają 100 lvl a wczoraj był reset, po co misje które to przyśpiesza? po 2 do każdej misji dostajemy broń do zadania i zmieniając misje broń z poprzedniej misji zostaje do konca mapki czyli rezultat jest taki że mozna miec 5 broni co z 1 strony jest wkurzajace bo ludzie mają za dobrze a z 2 strony to wkurza bo ciągle wskakuje nie ta broń co powinna.

 

 

 

Słabo z tym wymysliliście mam nadzieje że wiekszośc graczy mysli podobnie i po ich wypowiedziach usuniecie tą opcje ;D

 

 

 

 

 

pozdrawiam PiQuS :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest jeszcze opcja dodać inne misje, modyfikując ilość otrzymywanego expa, tak żeby nie robiły dużej różnicy. (Te misje nie dodawałby broni).

 

 

 

 

 

 

 

@@

 

 

 

Zapomniałem dodać, że jeżeli miałaby być wgrywana ta wersja, to dopiero przy resecie lvl (tak aby każdy gracz miał równe szansę).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli można wgrać takie misje które nie dodawałyby broni to wgrajcie. Taka misja jest trudniejsza, bo nie zawsze masz odpowiednia broń do misji i musisz zdobyć odpowiedni perk. Misja trwa dłużej jest lepsza zabawa i jakis wysiłek do zakończenia misji a nie te co teraz misja zabij x osób z broni x która od razu masz i koleś na 100 lvl lata i kosi expa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1. Tak masz rację w sumie za dużego expa to one nie dają. 

 

Po 2. Te misję nie działają do końca ponieważ działa tylko pierwszy rozdział. 

 

Po 3. Również mnie to wkurza bo po skończonej misji broń masz przez cała mapę.

 

Po 4. Nie raz jak wbiję na serwer to mam ak a gram kapitanem. 

 

Po 5. Na serwerze są wyzwania i jak każdy dobrze wie z wyzwań też ładnie exp leci. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Misje są jakimś urozmaiceniem. Dobrze, że wreszcie coś nowego jest.

 

A rozdział drugi misji może działa jak zrobi się wszystkie misje z pierwszego. A tego pewnie jeszcze nikt nie zrobił ;) Czy ktoś już zabił 4 tysiące osób headshotem???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...