Skocz do zawartości
Mansa Musa

 pozytywne Kameleon to dziecko

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Zapierdalacz
Godzina, data zdarzenia:13.25
Mapa:rats
STEAM_ID / IP:31.11.208.146
Uzasadnienie:Admin kameleon. a raczej dziecko z uprawnieniami. wyzywalem typa na servie odezwal sie zwrocil mi uwage w bezczelny sposob gdzie potem sie go pytalem tylko o co mu chodzi to dal mi bana/ po 5 min wrocilem na server pytam sie go o co mu chodzi i czy nie przesadza to dal mi next bana z uzasadnieniem "wkurwianie"  gdzie dla mnie to jest smieszne.  macie ss dla jasnosci. sadze ze pytanie sie dzieciaczka co on robi i za kogo sie ma to nie jest regulaminowy ban. a sam w slowach nie wybieral. i sadze ze temu pajacowi nalezy sie ban na ochlode

co to kurwa ma byc.png

Edytowane przez Mansa Musa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Mansa Musa napisał:

Twój nick podczas gry:Zapierdalacz
Godzina, data zdarzenia:13.25
Mapa:rats
STEAM_ID / IP:31.11.208.146
Uzasadnienie:Admin kameleon. a raczej dziecko z uprawnieniami. wyzywalem typa na servie odezwal sie zwrocil mi uwage w bezczelny sposob gdzie potem sie go pytalem tylko o co mu chodzi to dal mi bana/ po 5 min wrocilem na server pytam sie go o co mu chodzi i czy nie przesadza to dal mi next bana z uzasadnieniem "wkurwianie"  gdzie dla mnie to jest smieszne.  macie ss dla jasnosci. sadze ze pytanie sie dzieciaczka co on robi i za kogo sie ma to nie jest regulaminowy ban. a sam w slowach nie wybieral. i sadze ze temu pajacowi nalezy sie ban na ochlode

co to kurwa ma byc.png

ten Admin Kameleon to czysty idiota nie no masakra,. wbijam na serv pytam sie czy fajnie sie daje bana za wkurwianie? to co on odjebal. patrzcie kurwa na zjeba

ccccc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowiem się w tym temacie w skrócie bo widzę że tutaj się syf odpierdala.

Po pierwsze po to masz odwołanie od bana aby tutaj przedstawić swoją sytuację a nie wyzywać admina od razu.

Po drugie takie mówienie że ranga jest kupiona to jest nie na miejscu, gdyż to nie jest np. Fivem że kupujesz sobie takie rzeczy a wręcz przeciwnie musisz napisać podanie, które nie jest na odjeb a staralnie napisane.

Po trzecie coś Ci się nie podoba to nie graj i tyle. 

Pssyt kameleon jest o wiele starszy od ciebie.

Edytowane przez Fox_r2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...